999 rezultate për

spektatoret

Shembet tavani i teatrit në Londër, lëndohen spektatorët (FOTO LAJM) Çatia e Teatrit Piccadilly në Londrën qendrore është shembur gjatë mbrëmjes së djeshme duke u rrëzuar mbi vizitorët.
Momenti tmerrues kur ariu i cirkut sulmon spektatorët (VIDEO) Një ari që po performonte në një skenë cirku është larguar nga trajneri i tij dhe iu është vërsulur një turmë familjarë
Kërcimtari vdes në skenë, spektatorët qeshin dhe e duartrokasin(VIDEO) Një kërcimtar gjatë numrit të tij performues është rrëzuar dhe ka humbur jetën në skenë, por spektatorët qeshën dhe duat
Majmuni adopton një këlysh qeni (FOTO LAJM) Në indi një majmun ka adoptuar një këlysh qeni. Nëna adoptuese, e llojit Macaco Rhesus, e mbron të voglin nga sulmet dhe
Harron çantën dhe ngre në këmbë "Olimpicon" për bombë Java e 13-të e Serisë A nuk do të mbahet mend vetëm për këndimin e himnit francez përpara çdo ndeshje të luajtur, por ed
Spektatori zgjat dorën dhe hedh tuç çiklisten (VIDEO) Loren Rowney ishte disa metra larg finisht në Molecaten Drentse 8 në Holandë, kur një dorë u shfaq nga spektatorët dhe e
Motoskafi del jashtë kontrollit, fluturon mbi spektatorët (VIDEO-FOTO) Për motoskafin që shihni në video kjo garë është për tu harruar. Nga shpejtësia e madhe ai ka fluturuar mbi publikun i c
Gara me makina, perplasen spektatoret (VIDEO) Nje aksident i rende me pasoje vdekjen e dy personave dhe plagosjen e pesë të tjerëve është regjistruar gjatë një gare m
Del nga pista, makina aksidenton spektatorët (VIDEO) Të paktën gjashtë persona kanë mbetur të plagosur lehtë gjatë një gare me makina në Estoni. Piloti Evgeni Rogov ka dalë
Avionët dukeshin që po përplasen Disa mijëra spektatorë të një kampionati golfi në Londër mbetën të shtangur dhe të tmerruar, përpara pamjes së dy avionë