ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

spektakolare

Vjedhje spektakolare: "Avullojnë" bizhuteritë e grave të miliarderëve grekë Një vjedhje spektakolare ka ndodhur në kutitë e sigurisë së një banke të nivelit të dytë në Athinë. Mediat greke rap
Përmbysje spektakolare, Ballkani mposht Prishtinën Ka përfunduar pa fitues kryendeshja e xhiros së nëntë mes Ballkanit dhe Prishtinës. Në Therandë ndodhi një përmbysje
EL CLASICO/ Reali shënon të tretin dhe vulos fitoren (VIDEO) Reali ka shënuar edhe golin e tretë në minutat shtesë për të vulosur fitoren. Modric pas disa veprimeve spektakolare
Ndeshje spektakolare, Chelsea kalon sërish në avantazh (VIDEO) Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar mës Chelseas dhe Souathampton. Pas barazimit të miqve nga 2-0 në 2-2, blutë
Ceferin entuziast: Europiani i verës së ardhshme do jetë një shfaqje spektakolare Kampionati Europian 2020 u shty për një vit më vonë, për shkak të pandemisë Covid-19, megjithatë ditët e fundit kanë fil
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO) Coutinho shkëlqeu në ndeshjen e parë ndaj Villarealit. Për një moment, Coutinho turpëroi edhe gjyqtarin kryesor të n
"Tërmet" në Etihad Stadium, Licesteri mposht në mënyrë spektakolare City-n (VIDEO) Jamie Vardy ka shkëlqyer në fitoren e Leicester City ndaj Manchester City. ‘Citizens’ u mposhtën me rezultatin 2:5 në
Pamjet po bëjnë xhiron e botës: Arratisje spektakolare nga salla e gjyqit, polici fluturon mbi shkallë por e pëson keq (VIDEO) Një burrë i dënuar për trafik droge ka arritur të largohet në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit. Në mënyrë spekt
Fitore spektakolare e Povetkin ndaj Whyte, momenti i nokautit (VIDEO) Alexander Povetkin ka shokuar botën e boksit me një fitore të jashtëzakonshme përballë Dillian Whyte. Edhe pse në kat
Sevilla-Inter ndeshje e çmendur, shënohen dy gola të tjerë në 3 minuta (VIDEO) Një ndeshje spektakolare po zhvillohet sfida me Sevillas dhe Interit. Spanjollët kanë kaluar në avantazh 2-1 sërish
CHAMPIONS/ Tirana spektakolare, triumfon ndaj DinamoTbilisit (VIDEO) Tirana ka hedhur një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit në raundin tjetër paraeliminator të Champions Leagues. Ba
Modeli i ri i flokëve të CR7, rrjeti shpërthen në meme spektakolare (FOTO LAJM) Është një nga një personazhet më të njohur njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë, gji
Duken spektakolare, ja si do jenë uniformat e reja të Barcelonës për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Katalanasit kanë filluar të mendojnë për sezonin e ardhshëm ku synon transferimin e disa lojtarëve të mëdhenj. Barcel
Pamje spektakolare, ja si do duket stadium i ri i Realit (VIDEO) Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të ketë disa ndryshime, të cilat klubi i ka ndarë edhe me ndjekësit.
Bilardo, palestër dhe pishinë, pamje spektakolare nga shtëpia e Ronaldos në Madeira (FOTO LAJM) Këtu janë fotot e vilës Madeira ku Cristiano Ronaldo po stërvitet në Portugali me synimin për t’u rikthyer në Itali, shk
Pamje spektakolare nga shtëpia 8 milion euro ku po qëndron Ronaldo me familjen (FOTO LAJM) Legjenda e futbollit portugez, Cristiano Ronaldo, 35 vjeç, gruaja e tij Georgina Rodriguez, fëmijët, mamaja Dolores dhe
RËNDITJA/ Cili stadium dhuron atmosferë spektakolare në La Liga?, Sondazhi i Marca zbardh fituesin (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze Marca iu ka kërkuar tifozëve të votojnë se në cilin stadium të La Ligas ka atmosferën më të mirë dhe
Në Turqi nuk pyesin për Covid-19, krijojnë atmosferë spektakolare përpara autobuzit të skuadrës (VIDEO) Pavarësisht epidemisë nga koronavirus, në Turqi vazhdohet të luhet rregullisht futboll. Rreziku është evident, por kj
Arratisjet spektakolare me helikopter nga burgjet e sigurisë së lartë në Greqi, Alket Rizai së shpejti në film Alket Rizai nuk është një emër i panjohur për policinë pasi shquhet për arratisjet e tij të famshmeme helikopter nga bur
Vjedhje spektakolare, si e mashtroi sy për sy i huaji kambistin në Fier dhe i mori 50 mijë euro (VIDEO) Personi që po shihni në foto është autori i vjedhjes spektakolare të ndodhur pak ditë më parë në Fier. Abc News raporton