999 rezultate për

specialiste

Gripi i derrit rrezikon seriozisht vendin, çfarë thonë specialistët DY persona kanë ndërruar jetë për shkak të gripit në Shqipëri, i cili dyshohet të jetë H1N ose siç njihet ndryshe "gripi
E çuditshme, 200 mjekë specialistë janë të papunë në Kosovë Rreth 200 mjekë specialistë po vazhdojnë të presin me muaj ose me vite për t’u punësuar në institucionet shëndetësore të
Dy metra, bora izolon Gramshin Temperaturat e uleta dhe stuhite e debores qe vershuan ditet e fundit mbi vendin izoluan disa fshatra malore ne rrethin
MOVIOLA/ I kuqi i Ronaldos, befasojnë specialistët italianë Kartoni i kuq për Kristiano Ronaldon në ndeshjen kundër Valencias, sipas moviolës së specialistëve italiane, është një v
67 banesa të dëmtuara nga tërmeti! Ministria e Mbrojtjes bën bilancin e dëmeve Ministria e Mbrojtjes ka nxjerrë para pak minutash bilancin me dëmet që shkaktoi tërmeti i fuqishëm sot në vendin tonë.
Specialistët llogarisin sa do fitojë Juventus me Ronaldon Cristiano Ronaldo te Juventusi është blerja më e bujshme e kësaj merkatoje dhe vijon të komentohet në mediat sportive.
Në këto raste po të ishte parë VAR-i, Brazili mund të kishte fituar U tha se sistemi i teknolgjisë VAR që është aplikuar në këtë Botëror do të ulte deri në 99% të gabueshmërisë së arbitrim
Ministri jep lajmin e mirë për specialistët privatë Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot deklaroi se specialistët privat, të regjistruar në konkursin e janarit të vit
Dënimi për Skënderbeun shkakton rrëmujë në futbollin shqiptar, flasin specialistët Dënimi i rëndë i UEFA-s me 10 vite pezullim të Skënderbeut nga kompeticionet Europiane ishte padyshim tema më e nxehtë e
Rrogat e specialistëve nën mëshirën e ministrit Uran, muaj të tërë pa i marrë Ministria e Shëndetësisë, e cila drejtohet nga ministri Uran Ismaili, nuk ua ka paguar pagat që nga muaji dhjetor i viti
Specialistët përfundojnë nën borë te dera, i kanë besuar Veselit dhe Uranit Specializantët vullnetarë të gjeneratës 2016-2017 kanë mbajtur sot një protestë para Ministrisë së Shëndetësisë. Spec
Ndërroi identitetin për të mbuluar vrasjen, arrestohet në Rinas 41-vjeçari Një shqiptar është ndaluar në Rinas i dënuar në Itali për "Vjedhje me pasojë vdekjen". Policia ka vënë në pranga 41-
Lajm i rëndësishëm për mjekët: 2.5 milionë lekë më shumë se paga për mjekët në rrethe Ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ftoi sot publikisht mjekët specialistë të interesuar të pun
Prej kohësh në kërkim për seks me të mitur, arrestohet 33 vjeçari Prej disa kohësh në kërkim, një 33-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Durrësit sot pasi për të kishte një man
Specialistët thonë fjalën e fundit: A duhet puthur fëmija në buzë? Sa herë një personazh i njohur poston një foto duke puthur në buzë fëmijën, fillon i njëjti debat. Dikush hidhet dhe tho
Mourinho tallet: Pse më pyesni mua, pyesni specialistët Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho nuk ishte fare në disponim që të flasë para gazetarëve pas fitores ndaj Ben
Specialistët e Mjekësisë me muaj të tërë pa paga Specialistët e Mjekësisë qe tre muaj nuk i kanë marrë pagat e tyre nga Ministria e Shëndetësisë përderisa specializantët
Po fuste drogë banesë, arrestohet 41-vjeçari në Memaliaj Policia ka vënë në pranga një 41-vjeçar në Memaliaj pasi u kap me drogë në banesë. Në vijim të punës për parandalimi
Vidhet kasaforta në një kompleks në Gjirin e Lalzit, merren 10 milionë lek Një kasafortë në Gjirin e Lalzit, është thyer dhe janë vjedhur 10 milionë lek. Policia ka arrestuar në flagrancë auut
Paralajmërojnë specialistët: Shqipëria është e rrezikuar nga ethet e Nilit Shqipëria është e rrezikuar nga sëmundja e etheve të Nilit. Ndonëse virusi qarkullon në vendet fqinje si Greqi, Itali, I