999 rezultate për

specialist

Dhunë, kanose e veprime të turpshme në sy të fëmijës: Kapen 5 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Heti
Policia arreston 75 vjeçarin në Tiranë, plagosi një person 5 shtetas janë vënë në pranga e Policia në Tiranë. Ata akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ndër të arrestuarit ësh
Çfarë hanë shqiptarët?! Policia arreston tregtarin që i ndryshonte ushqimeve datën e skandencës 10 persona janë arrestuar nga Policia në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Njëri prej të arrestuarve është një tre
Policia "rëndon dorën", arreston 10 persona në Tiranë Policia ka rënduar dorën ditën e sotme në Tiranë duke vënë në pranga 10 persona për vepra të ndryshme penale. Një per
Dhunë, drogë dhe armë: Kapen 7 të rinj në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë shtatë persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Policia bën me d
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë pesë përsona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua K. B.,
Rrahu dhe ofendoi policin, arrestohet i riu në Tiranë 6 persona janë arrestuar në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Sipas burimeve zyrtare, në vijim të punës për kapjen
Masat nuk po bëjnë efekt, 1200 raste vetëm në mëngjes në Greqi Zgjatja dy javore e karantinës në Atikë duket se nuk po funksionon pasi numri i rasteve me Covid-19 është duke u rritur.
Arrestohet në flagrancë 38 vjeçari që dhunoi kunatën në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Kri
Goditi mjekun me grusht, arrestohet 24 vjeçari Një 24 vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi ka goditur me grusht një mjek në spital. Ndërkohë në kryeqytet janë arre
2 të arrestuar e 2 në kërkim: Djemtë nuk i binden policisë, çfarë iu gjet në makinë 2 persona janë arretsuar nga Policia, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi janë konfliktuar me Policinë. A
Denoncuan mjeken se nuk i shërbeu babait, procedohen penalisht dy motrat Lalo Policia e Tiranës ka proceduar penalisht dy motrat Lalo, të cilat ditën e djeshme kanë denoncuar se mjekët e Infektivit
Vjedhje, drogë dhe aksidente: Arrestohen tetë persona në kryeqytet Policia e Tiranës ka arrestuar tetë persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Shtetasi E. L., 23 vjeç u arres
Tetë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, ku njëri prej tyre ishte i shpallur në
Poker dhe vjedhje, arrestohen 4 persona në Tiranë 4 persona janë arrestuar në Tiranë ndërsa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ata akuzohen për vjdhje, dhunë, pokë
Specialisti i shëndetit sulmon ashpër Rakacollin: E paaftë! Specialisti i Shëndetit Publik Erion Dasho ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku hedh akuza ta rënda ndaj qe
Arrestohen 5 persona në Tiranë Një 25 vjeçar me inicialet J.C ka rënë në prangat e policisë, pasi në lagjen “Ali Demi”, për motive të dobëta ka ushtrua
Dhunë dhe vjedhje: Policia bën kërdinë në Tiranë Gjashtë persona janë arrestuar nga policia e Tiranës gjatë orëve të fundit. Sipas bluve të kryeqytetit, të arrestuarit a
Shtatë të arrestuar në Tiranë, mes tyre edhe një vajzë: Për çfarë akuzohen Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 7 persona, dy prej tyre të shpallur në kërkim. Nga specialistët për Hetimin
Kërcënoi me pistoletë lodër dhe i mori telefonin, policia arreston 21 vjeçarin Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Kri