999 rezultate për

speciale

Momente romantike me bashkëshortin, Jonida Shehu ndan fotot më speciale (FOTO LAJM) Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Modera
UEFA merr vendim: Skuadrat me fanella speciale në rikthimin e kompeticioneve evropiane UEFA ka marrë një vendim interesant. Pas luftës së gjatë me pandeminë Covid-19, garat evropiane në futboll do të kthe
Më shumë se babë e bir! David Beckham publikon foto speciale me Brooklyn (FOTO LAJM) Familja Beckham ndodhet me pushime në brigjet e Italisë. Ndërsa për një shëtitje me makinën e tyre luksoze, kanë dalë
Ali Ahmeti: Më ka ftuar Gjykata Speciale në Hagë dhe do të shkoj Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është ftuar nga Gjykata Speciale me seli në Hagë. Këtë informacion e ka konfirmuar vetë A
Ahmeti ftohet të dëshmojë në Hagë Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është ftuar në cilësinë e dëshmitarit nga Gjykata Speciale. G
Merrni frymë thellë, pozat më të fundit të Georginës nga jahti janë speciale (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues, është mjaft aktive në profilin e saj në “Insta
Patatina me patëllxhanë, me specialet që keni provuar ndonjëherë INGREDIENTËT 1 patëllxhan mesatar Vaj ulliri ekstra i virgjër Parmixhano Hudhër pluhur Rigon i thatë Kripë Salcë
"Faleminderit nga zemra", Thaçi publikon pamjet nga Haga Pas kthimit në Kosovë nga marrja në pyetje e prokurorëve të Gjykatës Speciale, pas aktakuzës së ngritur për krime lufte,
Thaçi del nga Gjykata e Hagës pas 6 orësh, intervistimi pritet të vijojë sërish nesër Intervistimi i Thaçit sot ka zgjatur rreth 6 orë, ndërsa pas largimit nga objekti i Gjykatës Speciale, presidenti nuk ës
Protestuesit dalin para Hagës, shfaqin foto të masakrave të kryera nga serbët Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, për të tretën ditë radhazi e ka filluar intervistimin e tij në Dhomat e Gjykatës Spe
Thaçi hyn në Gjykatën Speciale, kush është amerikani që e mbron Pas akuzave kriminale, presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka arritur në Gjykatën Speciale të Hagës. Në
Kuvendi miraton Rezolutën për luftën e UÇK në të cilën dërgohen mesazhe për Gjykatën Speciale Pas votimit të dytë, në Kuvendin e Republikë së Kosovës është miratuar më 61 vota Rezoluta “për unitetin politik e qytet
"Ditëlindja më speciale", partneri i bën surprizën romantike Olta Gixharit (FOTO LAJM) Ditëlindja e 34 e ka gjetur Olta Gixharin më bukur se kurrë, jashë Shqipërisë me partnerin dhe shtatzënë. Pas fotove
Hashim Thaçi udhëton për në Hagë të hënën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka njoftuar se të hënën, 13 korrik, do të udhëtojë drejt Hagës si i ftuar nga Prokur
Një ish-pjesëtar i UÇK-së thirret nga Gjykata Speciale Gjykata Speciale ka vazhduar dërgimin e ftesave për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Kësaj radhe Spec
Feston ditëlindjen, Fatma i bën surprizën speciale Alfios (FOTO LAJM) Shefi i njohur i kuzhinës, Alfio Rrotani ka festuar 31-vjetorin e lindjes. Ai është befasuar nga bashkëshortja e ti
Shalqin i pjekur, receta speciale që duhet të provoni këtë verë INGREDIENTËT Lëng dhe tul lime 1/4 filxhan mjaltë 1 lugë vaj ulliri 1 shalqi të vogël, të prerë Nenexhik Kripë
Më fotot më speciale të shtatzanisë, Olta Boka ka diçka për t'i thënë princesësh së saj (FOTO LAJM) Që prej momentit kur ndau lajmin e shtatzënisë, Olta Boka ka ndarë momente të ndryshme gjatë pritjes së ëmbël. Së fu
Haradinaj: Nuk pres të akuzohem nga Gjykata Speciale Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale
Thaçi flet për herë të parë për akuzat e Speciales (VIDEO) Hashim Thaçi flet për herë të parë pas akuzave nga Prokuroris Special i Hagës. Fjalimi sapo ka nisur… Thaçi shpreh