999 rezultate për

special

Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona dhe procedohen penalisht 2 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme penale. N
Kush janë 4 të dënuarit e radhës që ranë në "rrjetën" e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i dërgoi kërkesat me shkrim sot në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore nda
Roberti i bën dedikimin special Renees dhe Nora nuk i rezistoi dot (FOTO LAJM) Në ditën e bijave, edhe këngëtari i njohur Robert Berisha ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee, asht
Zyra e Prokurorit të Specializuar tregon pse e arrestoi Nasim Haradinajn Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dhënë detaje për arrestimin e nënkryetarit të OVL UÇK, Nasim Haradinajt. Përmes
Cilat janë profesionet më të paguara dhe më të kërkuara aktualisht në Shqipëri Pagat ndryshojnë shumë, madje edhe brenda të njëjtit vend, por disa profesione paguhen më shumë kudo në botë. Profesi
Ndalohet Nasim Haradinaj, refuzon hetuesit e Speciales, kërkon Policinë e Kosovës ta arrestojnë Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve, Nasim Haradianj është arrestuar nga zyrtarë të Speciales. Haradinaj pak koh
Fjalë speciale për Suarez, Messi: Nuk habitem si të dëbuan (FOTO LAJM) Largimi i Luis Suarez nga Barcelona nuk ka trishtuar vetëm tifozët katalanas, por edhe Lionel Messin. Uruguaiani ishte k
Kishin mbjellë kanabis në shtëpi, pranga dy vëllezërve nga Bulqiza Dy vëllezër janë vënë në pranga në Bulqizë pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Specialistët për hetimin
Thaçi: Në momentin kur të konfirmohet aktakuza nga Specialja, jap dorëheqje Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se në momentin kur i konfirmohet aktakuza nga Dhomat e Specializuara në Hagë, do të jap
Specialisti: Skandal në Shqipëri, nuk dihet akoma prejardhja dhe marka e kiteve "Ka patur mungesë transparence, si përsa i përket prejadhjes së kiteve dhe markës së tyre, ku nuk u bë asnjëherë e ditur
Dosjet e Speciales: Thaçi kërkon të mos publikohen Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se rrjedhja e informatave të klasifikuar mund të shkojnë në dëm të të pandehurve potenc
Paradoks shqiptar! Mjekët në protestë, policia u del kundër që "t'i mbrojë" nga COVID-19 Paradoksi në Shqipëri nuk ka të sosur. Ditën e sotme bluzat e bardha kanë kërkuar leje për protestë tek Policia e Shteti
Përndjekje, shantazh dhe dhunë: Pesë të arrestuar në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krim
Skandali me dosjet e Speciales, Organizata e Veteranëve konferencë të jashtëzakonshme në media Organizata e Veteranëve ka njoftuar se sot do të mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media. “Ju njoftojmë se
Specialistët e lexuesve të buzëve zbulojnë bisedën mes Neymar dhe Alvaros: Po, i tha majmun Skandali që çoi në ndëshkimin me karton të kuq të Neymarit gjatë ndeshjes midis Paris Saint Germain dhe Olympique Marsei
Dalin pamjet nga aksioni i Njësisë Speciale në kazinotë e Karaçevës (VIDEO) Njësia Speciale e Kosovës sonte ka hyrë në Karaçevë duke zhvilluar një operacion të madh, zonë kjo kufitare mes Kosovës
Osmani i drejtohet Trendafilovas lidhur me Gjykatën Speciale Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka proceduar amendamentin e presidentit Hashim Thaçi lidhur me mandatin e
Dosjet e Gjykatës Speciale në duart e OVL-UÇK Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati ka thënë se dokumentet e
Katër të arrestuar në Tiranë, mes tyre një 28 vjeçare Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimi
Prokuroria ngre aktakuzë kundër "Burdushit" për 3 vepra penale Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë kundër Hysri Peçanit, i njohur si “Burdushi”, për shkak të veprave pen