999 rezultate për

speci

1 200 policë dhe qindra forca speciale, Garda blindon Kuvendin 1 200 forca rendi janë angazhuar për protestën e nesërme të opozitës, e cila pritet që të mos jetë edhe aq paqësore duke
Shaqiri: Ndeshje speciale për mua sonte kundër ish skuadrës time Ndeshja mes Liverpool dhe Bayern Munich do të jetë e veçantë për Xherdan Shaqirin. Shaqiri gjatë karrierës së tij ka
Apeli merr vendim për ankesën e Qemajl Mustafës Apeli miraton ankesën e Prokurorisë Speciale në rastin e Qemajl Mustafës dhe 38 të tjerëve. Gjykata e Apelit të Kosov
E ftuara speciale për Pavarësinë e Kosovës, si duket Elvana Gjata Elvana Gjata është e ftuara speciale e koncertit të organizuar nga Anita Haradinaj me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë
"700 Forca Speciale në protestë", gazetari zbulon urdhrin e prerë që ka marrë Garda Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, ka zbuluar detaje të tjera nga masat e policisë për protestën e sotme , si dh
Njësia Speciale dhuron gjak Drejtoria e Shërbimeve Shëndetësore e Policisë së Kosovës në bashkëpunim me Qendrën e Kosovës për Transfuzionin e Gjakut
Forcat Speciale i gjejnë mijëra euro gjyqtarit që "shpëtoi" Dajtin Mëngjesin e sotëm Forcat Speciale kanë kryer një operacion blic në shtëpitë e tre gjyqtarëve që votuan për të ulur dënim
Forcat Speciale bastisin shtëpitë e gjyqtarëve që "shpëtuan" Dritan Dajtin Mëngjesin e sotëm bëhet e ditur se Policia e Shtetit ka kryer një operacion blic në shtëpitë e tre gjyqtarëve që votuan
Lahi Brahimaj ftohet nga Gjykata Speciale Ish-gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Brahimaj ka konfirmuar për se
Nuk është më Vejusha e Zezë, zbulohet një specie më helmuese (FOTO LAJM) Një i afërm i merimangës së famshme “Black Widow” (Vejusha e Zezë) është zbuluar në Afrikën e Jugut dhe ekspertët thonë
Ankohen për taksën por shikoni çfarë lufte bëjnë serbët ndaj Kosovës Shteti dhe qytetarët e Serbisë përdorin të gjitha mjetet për të luftuar shtetësinë dhe pavarësinë e Kosovës. Ivica Da
Lazio me urim special për Valon Berisha Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha feston sot 26 vjetorin e ditëlindjes së tij. Berisha ka marrë n
Sot mbahen seanca për katër lëndë të Speciales Rasti “Tortura” në të cilën të akuzuar janë Sasho Mijallkov dhe ish-shefi i njësitit “Alfa” Ivica Antevski-Puki, si dhe
Sylejman Selimi ftohet nga Gjykata Speciale Ish-komandanti i UÇK-së, Sylejman Selimi, është intervistuar sot në Prishtinë nga Gjykata Speciale. Këtë e ka konfirm
Gripi i derrit rrezikon seriozisht vendin, çfarë thonë specialistët DY persona kanë ndërruar jetë për shkak të gripit në Shqipëri, i cili dyshohet të jetë H1N ose siç njihet ndryshe "gripi
Ish-inteligjenti i UÇK-së mbërrin në Hagë Mëngjesin e sotëm në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari” është parë Faton Mehmetaj ish-pjesëtar i UÇK-së bashkë me av
Super skuadra amerikane "SEAL" stërvitje luftimi me Forcat Speciale Shqiptare ️Super skuadra speciale e Shteteve të Bashkuara të Amerikës "SEAL" mësohet se ka bërë një stërvitje të përbashkët
E ndoqen këmba këmbës, të dhëna nga dosja hetimore mbi vrasjen e ish-specialit Bilali Prokuroria nuk ka ende asnjë të dyshuar në lidhje me vrasjen dy ditë më parë të Arben Bilalit edhe pse deri më tani janë
Kush është ish-speciali i i vrarë në atentat, në 2010 i ekzekutuan vëllain Pak minuta më parë në Tiranë është vrarë në një atentat ish-polici Arben Bilali, i cili ka shërbyer si pjestar i Forcave
Një ekspert anijesh të mbytura në kërkim special për të zhdukurin Sala (FOTO LAJM) Pasi policia ndërpreu kërkimet për të gjetur trupin e sulmuesit të zhdukur Emiliano Sala, familja arriti që me anë të nj