999 rezultate për

spartak

E FUNDIT / Ndërron jetë polici në përleshjen mes tifozëve të Bilbaos dhe Spartakut (VIDEO) Gazeta spanjolle "AS" raporton se ka ndërruar jetë një polic gjatë përleshjeve mes tifozëve të Bilbaos dhe atyre të Spar
Përleshje mes dy tifozerive, arrestohen pesë persona (VIDEO) 5 të burgosur, disa të plagosur në mesin e tyre edhe një agjent, para ndeshjes mes Athletic Bilbaos edhe Spartakut të Mo
Spartak Ngjelës i shpëton goja live: Të q*fsha motrën (VIDEO) Avokat Spartak Ngjela është një ndër figurat publike më aktive në politikë dhe në media. Një video e tij është bërë
Jurgen Klopp tregon arsyen se pse zgjodhi kapiten Coutinhon kundër Spartakut Trajneri i Liverpoolit e emëroi Coutinhon kapiten në ndeshjen e mbrëmshme për herë të parë. Braziliani ia ka shpërblyer
Spartak Ngjela zbulon pse nuk ikën Llalla nga prokuroria Zgjedhja kryeprokurorit të ri pas mbarimit të mandatit të Adriatik Llallës ka sjell një debat politik, mes pozitës dhe o
Liverpool fiton me spektakël ndaj Spartakut (VIDEO) Liverpool ka marrë një fitore të thellë me 7-0 ndaj Spartak Moscow në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve Skuadra
Liverpooli i pandalshëm, shënon tre gola brenda 20 minutave kundër Spartakut (VIDEO) Liverpooli ka shënuar tre gola brendave 20 minutave të para kundër Spartakut në "Anfield Road" Të dy golat e parë ja
Formacionet zyrtare: Liverpool - Spartak Moscow Liverpooli dhe Spartak Moscow përballen me njëra-tjetrën në "Anfield Road" për ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të U
Champions League / Fati i tre skuadrave në grupin E, shikoni si kualifikohen Nuk është vendosur asgjë për fatin e skuadrave që janë në grupin E. Liverpooli, Sevilla dhe Spartaku i Moskës kanë shans
Doktoresha i ndalon lojtarët e Spartak’ut të kryejnë marrdhënje para ndeshjes me Liverpoolin Victoria Gameeva, është doktoresha e specializuar në kardiologji, e cila ua ka ndaluar futbollistëve të Spartak’ut të kr
Denoncimi: Rama çoi Spartak Brahon të zyra e Qatos për 2 milionë euro Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet qytetarit dixhital duke deklaruar se Rama po kërkon fshehjen e 2
Masakra në mes të Lushnjës, zbulohet skema si ndodhi ngjarja (VIDEO) Për ngjarjen e tmerrshme në Lushnjë ka folur edhe gazetari Spartak Koka i ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ më Nisida Tufën
Formacionet e mundshme për ndeshjen Spartak – Liverpool, kthehet Mane Liverpooli i kthehet Ligës së Kampionëve duke u angazhuar tani në Moskë kundër Spartakut të Massimo Carreras. Distanc
Klopp: Ndaj Spartakut ndeshje e vështirë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka folur para ndeshjes ndaj Spartak Moskës në Ligën e Kampionëve. Tekniku gjerman
Tirana numëron 211 nga 1198 kuti, Spartak Braho mbetet jashtë Në qarkun Tiranë janë nurmëruar 211 nga 1198. Mësohet se rezultati deri më tani është : PS 49.74 (36,190) PD 30.54 (
“Beteja” për Tiranën, Dash Shehi dhe Spartak Braho mbeten jashtë Janë numëeruar 110 kuti nga 1198 të tilla ne Qarkun Tirane. Rezultati i deritanishëm PS 48.09 (16,922) PD 28.
Zbulohet letra tallëse që Spartak Ngjela i dërgoi Ramiz Alisë në '86 Jo rastësisht një letër nga burgu e Spartak Ngjelës në mars të vitit ’86 për kreun e partisë Ramiz Alia dhe Foto Çamin,
Meta ironizon Spartak Brahon: E mori peng Rilindja Nga mitingu i LSI-së në Tiranë, presidenti i ri, Ilir Meta ka ironizuar largimin nga kjo parti të Spartak Brahos, i cili
Kush e përgjoi Spartak Brahon dhe Ndre Legisin?(VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një bisedë telefonike mes Ndre Legisit dhe Spartak Brahos për gre
Spartak Braho në listën e PS, Rama: S'ka qenë asnjëherë i LSI-së Kreu i qeverisë Edi Rama ka komentuar rikandidimin e Spartak Brahos për PS-në edhe pse punoi për katër vite nën siglën e