999 rezultate për

spanjollin

Ramos dhe Reali nuk po arrijnë një marrëveshje, United përgatit kontratën dyvjeçare për spanjollin Real Madridi nuk është duke ia dal të rinovojë kontratën e qendërmbrojtësit Sergio Ramos. Kapiteni kërkon rinovim për
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show b
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show
Deulofeu pranë rikthimit në Serinë A, dy skuadra në garë për spanjollin Xherard Deulofeu e dëshiron me patjetër rikthimin në Serinë A, aty ku ka luajtur në të kaluarën për skuadrën e Milanit,
Napoli dhuron spektakël, shënon dy gola të shpejtë (VIDEO) Napoli e ka nisur mjaf mirë sfidën ndaj Lecces në transfertë teksa ka shënuar dy gola të shpejtë brenda 25 minutave, shk
Mata i thotë lamtumirë Manchester United, Barcelona në avantazh për spanjollin Siç raportohet nga gazeta spanjolle Sport, Juan Mata është gati ti thotë lamtumirë Manchester United në fund të sezonit.
Isco pranë Juventus, Real Madrid ul çmimin për spanjollin Pavarësisht rikthimit të Zidane në stol, e ardhmja e Isco duket gjithmonë larg nga Realit të Madridit. Sipas "Don Ba
Sevilla në bisedime me Chelsean për sulmuesin spanjoll Sevilla kanë mbajtur bisedime me agjentin e sulmuesit të Chelsea Alvaro Morata derisa janë duke kërkuar që të nënshkruaj
Morata drejt largimit nga Chelsea, Milan interesohet për spanjollin Raportohet se Alvaro Morata mund të largohet nga Chelsea në merkaton e janarit. Sipas "Calciomercato" skuadra më e i
Diego Costa do të operohet, përfundon viti 2018 për spanjollin Diego Costa e ka mbyllur vitin 2018 teksa do ti nënshtorohet një ndëryrje kirurgjikale, shkruan Albeu.com. 30 vjec
Real i "fiksuar" pas Chelseat, ofron 60 milion për spanjollin Real Madrid këtë merkato kalimtare të verës ka pasur disa objektiva nga skuadra e Chelseat. Edhe pse nuk ja ka dalë m
Enrique pranë rikthimit në Itali Nuk do të jetë vetëm PSG e interesuar për shërbimet e Enruiques, pasi dhe Napoli është i interesuar për të. “Tuttospo
Guardiola nuk u dorëzua kurrë për Iscon dhe tani vjen koha që ta marrë spanjollin Manchester City nuk dëshiron t dorëzohet dhe ka gati një fertë prej 85 milionë eurove për Iscon. Spanjolli e kishte r
Rakitic tallet rëndë me Iniestan Mesfushori kroat Ivan Rakitic ka bërë pak shaka me shokun e skuadrës së tij, Andres Iniesta në prag të sfidës me Real So
Nadal humbet turneun në Abu Dhabi Turneu i Abu Dhabit do t'i mungojë në fushë numri 1 të botës të tenisit, Rafael Nadal, me spanjollin që ende nuk është r
Nadal për arsye dëmtimi nuk merr pjesë në Abu Dhabi Turneu i Abu Dhabit nuk do të shohë në fushë prezencën e numrit 1 të botës në tenis Rafael Nadal, me spanjollin që ende
Barcelona ia pret shkurt Manchesterit për Roberton Shpresat e Manchester United për nënshkrimin e Sergi Roberto janë thyer nga Barcelona. Spanjolli ka qenë i lidhur me
Lufta mediatike Chelsea- Costa vazhdon, blutë e thumbojnë sërish spanjollin Chelsea ka goditur përsëri me deklaratat e Conte, i cili po e detyron Costan të alrgohet nga klubi. Trajneri Conte ka
Shkëmbim i bujshëm Inter-Barça Lëvizje të bujshme në aksin Milano-Barcelonë. Sipas asaj që shkruan "Sportmediaset", Interi ka vendosur të shesë te Blau
Debat i ashpër Ronaldo-Ramos (VIDEO) Debat i ashpër mes Cristiano Ronaldos dhe Sergio Ramosit gjatë sfidës së djeshme në La Liga mes Villarreal dhe Real Madr