999 rezultate për

spanjolle

Muzika në zi, ndërron jetë legjenda spanjolle (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur spanjoll Camila Sesto ka vdekur të dielën në mbrëmje në Madrid. Lajmin e hidhur e konfirmoi menaxheri
Nuk shpëton Bale, pezullohet dhe gjobitet nga federata spanjolle Gareth Bale nuk ka mundur t’i ikë ndëshkimit për kartonin e kuq në barazimin 2:2 të Real Madridit kundër Villarrealit fu
Firmosi për Malagën, tifozët spanjollë shpërthejnë kundër Sadikut Armando Sadiku iu bashkua skuadrës së Malagës e cila militon në Segunda Divizon dhe këtë sezon pretendon të ngjitet në L
Hysaj bën marrëveshje me prestigjiozët spanjollë, por Napoli i prish gjithçka Pas dëmtimit që pësoi mbrojtësi i krahut të djathë, Cristiano Piccini, skuadra e Valencias është detyruar që të futet pë
Shembet lokali i Mihal Kokëdhimës, jehonë deri në Spanjë (FOTO LAJM) Këtë të hënë, autoritet shembën restorantin e Mihal Kokëdhimës, biznesmeni i cili u bë i njohur pas publikimit të videos
ZYRTARE/ Modriç dënohet nga federata spanjolle Luka Modric nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë Realin në ndeshjen e të shtunës kundër Valladolidit. Mesfushori kro
I thanë i "iku" restoranti, Mihal Kokëdhima përfundon në urgjencë Mihal Kokëdhima është personazhi më i përfolur i ditëve të fundit në Shqipëri. Ai u bë i famshëm pas publikimit të një v
Pamje nga shembja e lokalit të Kokëdhimës, IKMT: Objekti rreth 2 mijë metër katror rezulton pa leje (FOTO & VIDEO) Forca të shumta të IKMT-së dhe të policisë kanë nisur aksionin mëngjesin e sotëm për të shembur bar-restorant “Panorma”
Nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës, terrorizoi turistët spanjollë Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) mëngjesin e sotëm ka nisur shembjen e restorant 'Panorma' në pron
"Pamje tronditëse", media spanjolle shkruan për dhunën e pronarit shqiptar ndaj turistëve Media spanjolle i ka bërë jehonë videos së dhunimit nga pronari shqiptar Mihal Kokëdhima, të një familje spanjolle. T
Video e pronarit të lokalit me turistët spanjoll u bë virale, reagon kryebashkiaku i Himarës Në lidhje me incidentin e disa ditëve më parë në Porto Palermo, ku u konfliktuan 5 turistët spanjollë me pronarin e rest
Dhunoi turistët spanjollë, Mihal Kokëdhimës i bllokojnë restorantin Pak ditë më parë, Mihal Kokedhimës, pronar i një restoranti në në Porto Palermo të Himarës ka dhunuar një grup turistësh
Detaji i tmerrshëm nga videoja e dhunimit të turistëve spanjollë Ndërkohë që vëmendja është fokusuar tek tmerri i përjetuar nga turistët spanjollë pasi u sulmuan fizikisht nga pronari i
Me duart e gjakosura duke thyer xhamin sipër kofanos: Del videoja e sulmit ndaj turistëve spanjollë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e dhunës së Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo. Pamjet tregojnë momentin kur
Pas spanjollëve e pëson keq edhe familja gjermane Dhunimi i turistëve spanjollë në jug të Shqipërisë ka bërë figurë të keqe për vendin. Por duket se nuk mbaron me kaq.
Mbyllet pas skandalit restoranti i Kokëdhimës? Vendimi i fundit pas tmerrit me turistët spanjollë (FOTO LAJM) Pas skandalit të rrahjes së turistëve spanjollë dhe skenave të frikshme të dhëna nga pronari Mihal Kokëdhima, restorant
Dalin imazhet: Jo vetëm spanjollët, pronari i "Panoramës" dhunoi një tjetër familje tre ditë më parë (FOTO LAJM) Pas arrestimit të pronarit të Bar Restorant "Panorama" në Porto Palermo të Himarës për dhunimin e turistëve spanjollë, d
Dhunimi i turistëve, Rama pronarëve: Na turpëruat Pavarësisht se një ditë me vonesë, Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas dhunimit të turistëve spanjollë dje nga p
Kjo është familja spanjolle që u dhunua dje nga pronari i "Panorma" në Porto Palermo (FOTO LAJM) Vizitorët spanjollë që u dhunuan dje nga Mihal Kokëdhima në restorantin "Panorma" në Porto Palermo të Himarës gëzojnë sh
Arrestohet pronari i "Panorama" që rrahu turistët spanjollë në Himarë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot pronarin e lokalit që rrahu turistët spanjollë gjatë ditës së djeshme në Porto Palermo të Himar