999 rezultate për

spanje

U dhunua nga pronari i lokalit në Porto Palermo, ky është miliarderi pjesë e qeverisë së Spanjës Dhunimi i një grupi turistësh spanjollë në Himarë ka bërë jehonë në mediat e huaja. Mediat spanjolle i kanë kushtuar shu
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg
Beatrix Ramosaj e "djeg" nga plazhet e Spanjës (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj si destinacion për pushime zgjodhi plazhet e Spanjës. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disafoto, në
Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale. Format e saj trupore
Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në S
Ronaldo blen shtëpi luksoze në Spanjë, bëhet fqinj me McGregor (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo njihet për jetën e tij luksoze. Portugezi së fundmi ka blerë një shtëpi luksoze në Marrbella të Spanjë
Alarm në Spanjë, konservat me sardele përmbajnë përqendrim të madh sulfti Agjensia Spanjolle për Konsumim, Ushqim dhe Ushqim (Aecosan), ka lëshuar një alarm për të paralajmëruar praninë e sulfit
10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (FOTO LAJM) Janë 352 plazhe dedikuar botës, Afrikës, Azisë, Europës, Amerikës së Jugut, Australisë, Amerikës Qendrore, Lindjes së Me
Përmbytje masive në veriun e Spanjës, viktima dhe demë materiale kolosale Disa nga zonat e Veriut të Spanjës ditët e fundit janë përfshirë nga përmbytje masive. Mësohet se për shkak të përmby
Në Spanjë e kanë të sigurt: Pogba tek Real-i me një pagesë të çmendur Prej javësh emri i Paul Pogba po trazon shumë merkaton e transferimeve, mbi të gjitha merkaton e Juves dhe Real Madrid,
Zyrtare: Drejtuesit e Barcelonës pranojnë që Neymar po rikthehet në Spanjë Nënpresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka konfirmuar se Neymar dëshiron të kthehet në Spanjë. Ai është përpjekur
Ndodh në Spanjë, mashkulli vishet si djall dhe kapërcen foshnjat e shtrira (VIDEO) Në Spanjë ka rituale të ndryshme, në të cilat njerëzit kanë besim dhe bëjnë gjithçka për to. Një prej tyre është ky r
Dafina Zeqiri e "djeg" Spanjën, zbulon trupin plot tatuazhe (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka ky ishull. Këngëtarja e njohur,
Enrique dha dorëheqje, kapiteni Ramos ka një mesazh emocionues për të Kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, i është drejtuar me një mesazh emocional Luis Enriques, i cili sot edhe
Immobile përfshihet në skandalin e trukimeve në Spanjë “Duke iu referuar lajmeve që kanë dalë në disa media, sipas së cilave emri i klientit tim është përmendur gjatë përgjimi
Në Spanjë e kërkojnë me ngulm, oferta për Hysajn tundon Napolin E ardhmja e Elseid Hysajt vazhdon të mbetet e paqartë. Klauzola e shkodranit kap shumën e 50 milionë eurove, një shifër
ZYRTARE/ Barcelona prezanton fanellat e sezonit 2018/2019 (FOTO & VIDEO) Edhe zyrtarisht, Barcelona tashmë ka prezantuar fanellat vendase për sezonin e ardhshëm Fanellat e reja do të jetë kr
Largohet nga Reali, por sulmuesi mbetet në Spanjë Revolucioni që pritet të bëhet te Real Madridi gjatë merkatos së verës do të sjellë shumë ndryshime në organikën e skuad
Tifozët anglezë "pushtojnë" Spanjën, 100 mijë britanikë në Madrid për finalen e Champions League Nesër në mbrëmje do të luhet finalja e shumë pritur mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, e cila do të zhvillohet në stadiumi
Skandal në Spanjë: Klubi feston me striptiste në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Skandali ka prekur futbollin në Spanjë, pasi ekipi i Llanças ka festuar kalimin në një kategori më lart me një stripiste