999 rezultate për

spanjĂ

Kush është "Doktori" që kontrollonte nga Spanja rrjetin e kokainës me vlerë 50 mln euro (FOTO LAJM) Një skenar i denjë për filmat e Hollivudit ishte taktika që ndoqi prokuroria e Atikës për të gjurmuar përmes personave t
Zëvendësuesi i Harry Kane vjen nga Spanja Dëmtimi i Harry Kane duket se po ndjehet shumë të "spurs". Mungesën e tij e ka përmendur jo pak herë edhe trajneri,
"Stuhia e Kuqe", kampione e botës në basketboll Gjatë vitit 2019 u mbajt Kampionati Botëror i Basketbollit, ku spanjollët e mposhtën në finale Argjentinën. Vendi i tret
Eriksen i thotë "JO" United, "sy e veshë" nga Spanja Christian Eriksen do të largohet nga Tottenham, por nuk dihet akoma nëse do të ndodhë në janar apo në fund të sezonit, a
"Bomba" nga Spanja, Godin pendohet për Interin Në mesin e studim it të merkatos në hyrje, Interit mund t’i lindë një problem jo i vogël. Nuk është surprizë që Diego Go
U largua nga Spanja, Moreno: Unë s’e di çka ndodhi, pyeteni Luis Enriquen Roberto Moreno përsëri ka refuzuar të flasë për mënyrën se si u largua nga pozita e trajnerit të ekipit kombëtar të Span
Vjen nga Spanja dhurata e parë për Mourinhon Mauricio Pochettino ka një meritë të madhe. Trajneri argjentinas dërgoi Tottenham në një nivel të lartë dhe Spurs janë p
Problemet familjare e detyruan të jepte dorëheqjen, Spanja gati të rikthejë trajnerin e njohur Një lajm i papritur vjen nga Spanja. Iberikët do të rikthejnë trajnerin Luis Enrique në krye të kombëtares "La Roha" për
Spanja vendos rekord absolut ndaj Maltës (VIDEO) Spanja është kualifikuar në Euro 2020 si e para e Grupit F. Iberikët shkatërruan me rezultatin e thellë, 7-0 Maltën, duk
Januzaj mund të luaj për Kosovën Javën e kaluar, FIFA shprehu gatishmërinë e saj për të studiuar një modifikim të Statutit, për të eliminuar disa kufizim
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020' Spanja është kualifikuar në Kampionatin Evropian të vitit 2020, pas barazimit 1:1 me Suedinë falë golit tejet të vonshëm
Spanja ndalet nga Norvegjia (VIDEO) Spanja u ndal me barazim 1:1 nga Norvegjia me një gol dramatik në fund të ndeshjes nga pika e penalltisë. Përkundër q
Spanja zhbllokon rezultatin përballë Norvegjisë (VIDEO) Spanja ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Norvegjisë, e cila po zhvillohet në kuadër të k
Spanja dhuron "show", futbollistët nuk e lënë topin të bjerë në tokë (VIDEO) Spanja ka nisur përgatitjet për ndeshjet eleminatore "Euro 2020", që do të luajë ndaj Norvegjisë dhe Suedisë në datat 12
Rrëfimi i Messit: Ndihesha i keqtrajtuar dhe doja të largohesha nga Spanja, nuk pyetem unë për merkaton Lionel Messi mbetet padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe pavarësisht se nuk e ka nisur mirë sezonin për
Renditja e re e FIFA-s, Spanja shënon ngritje Pas ndeshjeve ndërkombëtare, FIFA ka publikuar renditjen e re të Kombëtareve, derisa ka pasur ndryshime të mëdha në tabe
Spanja rikthehet në maja: Shpallet Kampione Bote në basketboll Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj, duke festuar titullin e saj të dytë p
Spanja shpallet kampione bote në basketboll (VIDEO) Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj duke festuar titullin e saj të dytë Bo
Euro 2020/ Spanja "blindon" kreun, Italia nis arratinë (VIDEO) Spanja është praktikisht ekipi i parë që kualifikohet në Euro 2020. Kombëtarja iberike mposhti 4-0 Ishujt Faraoe, duk
Spanja has vështirësi me Rumaninë, ja del të marrë 3 pikët (VIDEO) Spanja ka arritur të shënojë fitore të vështirë në udhëtim ndaj Rumanisë me rezultat 1:2. Sergio Ramos realizoi në mi