999 rezultate për

spalletti

Spalletti-Icardi, cili do të largohet në fund të sezonit Luciano Spalletti duket se e ka bërë zgjidhjen e tij dhe ka vendosur të aktivizojë sërish Lautaro Martinezin titullar ed
Spalletti: Barazimi ishte i drejtë, kjo është dobësia jonë Inter ka barazuar 1-1 ndaj Roma-s në San Siro duke ruajtur distancën me Milan. Pas ndeshjes, Spalletti nuk i ka kurs
Dzeko te Interi? Ky është reagimi i Spallettit Luciano Spalletti nuk ka dashur të flasë për spekulimet që e lidhin Dzekon me Interin. Sipas mediave italiane, Edin D
Spalletti: Lautaro dhe Icardi e meritojnë të luajnë të dy Trajneri i Interit, Luciano Spalletti ka folur para shtypit në prag të ndeshjes me Romën, që do jetë përcaktuese për sig
Spalletti: Avantazhi ynë i madh është prapavija solide Luciano Spalletti thekson se Frosinone i ka kujtuar Inter-it se asgjë nuk ka përfunduar në luftën për një vend mes katër
Spalleti kërkon të motivojë lojtarët, poston në Instagram pas 3 muajsh Në prag të ndeshjes së radhës në Serinë A, atë ndaj Frosinone, trajneri i Interit Luciano Spalletti ka shfrytëzuar rrjet
Brizovic humb ndeshjen me Frosinone, e konfirmon Spalletti Mesfushori i Interit, Marcelo Brozoviç, luajti vetëm 24 minuta në sfidën e sotme mes zikaltërve dhe Atalantës, pasi një
Spalletti: Sot nuk ishte dita e Interit Pas barazimit 0-0 ndaj Atalanta-s, Luciano Spalletti ka analizuar ndeshjen për mikrofonat e Sky Sport: "Ndeshja ishte ve
Spalletti: Icardi duhet të japë më shumë Trajneri i Inter-it, Luciano Spalletti, ka folur për "DAZN" pas fitores 4-0 të marrë në fushën e Genoa-s. "Çështja Icard
Spalletti grumbullon argjentinasin: Icardi për ne është i rëndësishëm më shumë se Messi dhe Ronaldo Më në fund merr fund telenovela Icardi, teksa Luciano Spalletti grumbullon argjetinasin për sfidën ndaj Genoas. "Icar
Spalletti: Icardi nuk meriton të luajë për shkak të sjelljes Interi pësoi nga Lazio në Milano, ndërsa trajneri Luciano Spalletti është dashur të shpjegojë pas ndeshjes se çfarë shko
Wanda Nara ul tonet me Spallettin: Icardi është gati për Interin Mauro Icardi është gati të luajë për Interin përsëri, sipas gruas dhe agjentes së sulmuesit argjentinas, Wanda Nara.
Spalletti: Icardi nuk bën diferencën, Messi po Inter është mposhtur 1-0 nga Lazio në Serie A në San Siro dhe të gjithë e kanë me Spalletti-n. Trajneri la jashtë ekipit
U la jashtë nga Spalletti, reagon avokati i Icardit Mauro Icardi është rikthyer të stërvitet nën urdhrat e Spallettit prej 10 ditësh, por as kjo dhe as mungesa e Lautaro Ma
Zanetti: Rikthimi i Mourinhos? Më duket mungesë respekti ndaj Spallettit "Një kthim i Mourinhos tek Interi? Më duket një mungesë respekti për trajnerin tonë Spalletti, i cili po përgatit një n
Spalletti përjashton Icardin Mauro Icardi nuk do të grumbullohet për ndeshjen që Inter-i do të luajë kundër Lazio-s të dielën në mbrëmje në "San Siro
Flet Spalletti para derbit: Objektivi ynë është zona Champions, për të fituar duhet të luajmë mirë si skuadër Në prag të derbit të Madoninës mes Milanit dhe Interit, ka folur trajneri zikaltër Luciano Spalleti i cili është vënë në
Shkarkohet Spalletti? Mourinho dhe Pochettino favorit për stolin Situata tek Interi nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan dje në mbrëmje nga Eintracht Frankfurt duke humbur mund
Revolucion tek Interi, Spalletti dhe Icardi "kokë turku" Situata reth klubit të Interit nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan nga Europa League teksa u mposhtën 1-0 në S
Spalletti: Nuk duhet të ankohemi për mungesat, të japim diçka më shumë Inter pret në "San Siro" Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League, për këtë sfidë trajneri Luciano Sp