999 rezultate për

spal

CR7 shënon në ndeshjen e 1000, Juventusi në avantazh ndaj SPAL (VIDEO) Juventusi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj SPAL më të përhershmin, Cristiano Ronaldo. Ylli portugez e dërgoi
SPAL - Juventus, formacionet zyrtare: Rikthehet Ronaldo (FOTO LAJM) Juventusi luan sot ndeshjen e javës së 25 në Serie A përballë SPAL në shtëpinë e këtyre të fundit. Pak momente më par
ZYRTARE/ De Biaggo merr drejtimin e skuadrës së Serie A Pas shkarkimit të Leonardo Semplici Spal ka emwruar menjwherw trajnerin e ri, Luigi Di Biagio. Semplici ishte nw stol
"Nuk më la Interi të shkoja te Milani", "zikaltërit" përgënjeshtrojnë Spalletin: Vetë refuzove të largohesh Luciano Spalleti nw intervistwn e ditw sw djeshme tha se sezoni 2019/20 ka qenë i kompletuar për të, pasi ai është en
E kërkoi Milani, Spalleti zbulon se ishte Interi që nuk e lejoi ti bashkohej "kuqezinjve" Ish-trajneri i Interit, Luciano Spalleti ka folur për largimin nga Interi dhe interesin që kishte treguar Milani për ta
Spali i Berishës trondit Atalantën në shtëpi (VIDEO) Atalanta ka pësuar një pësuar një humbje shokuese në shtëpi teksa SPAL fitoi 2-1 në ndeshjen e së hënës. Me këtë rezult
Kupa e Italisë/ Milani shkatërron Spalin e Berishës dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) Milani ka regjistruar një tjetër rezultat pozitiv pas triumfit ndaj Kaljarit në kampionat. Kuqezinjtë e Piolit, kanë tri
Spal-Verona, Kumbulla e Rrahmani fitojnë kundër Etrit Berishës (VIDEO) Hellas Verona ka mposhtur me rezultatin 2-0 Spalin ditën e sotme në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të
Spal ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Gjatë 45 minuta të para pamë një Spal të "fikur" ku edhe Interi përfitoi duke shënuar 2 herë mjaft thjeshtë. Pjesa e
Super Inter, shënon golin e dytë përballë Spal (VIDEO) Interi nuk ka ndërmend të lëshojë pikë ndja Spal, pasi shansi i artë për të kapur kreun është sonte. Lautaro Martinez
Inter-Spal, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Inter është nikoqir i SPAL-it në një ndeshje të Serie A, që nis në orën 15:00, duke e ditur që me një fitore do ta shkru
Nëse fiton ndaj SPAL, Interi vendos rekord historik Interi do ta vendosë një rekord historik të klubit duke e regjistruar fillimin më të mirë në një sezon, nëse e mposht SP
Spalleti pranë klubit të njohur të Serisë A Luciano Spalletti ishte në qendër të vëmendjes muajin e kaluar, pasi u përfol si zëvendësuesi I Marco Giampaolos te Mila
Shpëtoi Milanin përballë Spal, ylli spanjoll lëndohet para sfidës me Lazion Të enjten erdhi nga stoli dhe i dhuroi Piolit fitoren e parë si trajner i Milanit, por mbrëmjen e sotme ndaj Lazios, spa
SPAL nënshkruan me talentin shqiptar Shtohet kolonia shqiptare në Seria A. Talenti 17 vjeçar, Altin Kryeziu ka firmosur kontratën e parë si profesionist.
RISI/ Seria A mendon krijimin e VAR Room Mungojnë më pak se 3 muaj nga nisja e fazës së dytë në kampionatin italian të futbollit, xhiroja e kthimit që jep bilanc
Milan-Spal, formacionet e mundshme: Pioli bën rotacion Rezultatet tepër negative detyruan drejtuesit e Milanit të largonin Giampalon dhe në vend të tij të emërohet Pioli, një
Zbulohen prapaskenat: Pse Milani dështoi të merrte Spalletin Dëshira e Milanit ishte të nënshkruante me Luciano Spallettin, por në pamundësi ish-trajneri i Interit të çlirohej nga k
Spalleti i thotë "PO" Milanit Luciano Spalletti i ka thënë "po" Milanit, sipas asaj që shpjegon eksperti i merkatos Gianluca di Marzio. Tashti ka mbet
Spalletti te Milani? Reagon ish-trajneri i Interit Milani nuk po kalon një formë të mirë në këtë fillim të sezonit, teksa ka arritur të marrë vetëm 6 pikë në po kaq ndeshj