999 rezultate për

spal

Berisha njeriu i ndeshjes për SPAL, pret penallti ndaj Monzës së Berlusconit (VIDEO) Etrit Berisha vazhdon të jetë i rëndësishëm për skuadrën e SPAL. Pasditën e sotme SPAL luajti në transfertë ndaj Mon
Itali, fillon eksperimentimi te njerëzit i vaksinës anti-COVID19 Dozat e para të vaksinës anti-Covid19 të prodhuar në Itali kanë mbërritur në institutin "Spallanzani" dhe nga 24 gushti
Për të mos u humbur, goli fantastik i Zaniolo ndaj Spalit (VIDEO) Ylli i Romës, Nicolo Zanilo ka shënuar njërin nga golat më të mirë të këtij viti. Roma fitoi me rezultat të thellë 6-
Interi fiton me goleadë ndaj Spalit (VIDEO) Inter ka fituar 4-0 në transfertë kundër Spal-it dhe është ngjitur në vendin e dytë të Serisë A. Zikaltrit kanë marrë
U dëmtuan ndaj SPAL, këto janë të rejat për gjendjen e Theo dhe Castillejo Milani mbrëmë barazoi me Spal me rezultat 2-2 në ndeshjen e Serie A. Gjatë kësaj ndeshje u lënduan Samu Castillejo dh
Zhgënjen Milani, shpëton nga humbja dhe nuk shkon më shumë se barazimi (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Spalit. Kuqezinjtë hasën në shumë vështirësi në këtë ndeshje, me g
Veterani i Spal ndeshkon Milanin me një supergol (VIDEO) Spal ka dyfishuar shifratkundër Milanit. Sergio Floccari shënoi nga 35 metra largësi duke mposhtur Donnarumman në mën
Spal befason Milanin (VIDEO) Spali ka befasuar në minutat e para Milanin. Vendasit kanë shënuar me Valotin i cili dërgoi topin në rrjetë pas një r
Formacionet zyrtare: Milani synon fitoren e tretë radhazi në ndeshjen ndaj Spalit Janë publikuar formacionet e takimit të kampionatit italian SPAL-Milan. Në krahun e kuqezinjve, Ante Rebiç merr sëris
Rikthehet Ibra, gati për ndeshjen me SPAL Ibrahimovic ende nuk ka luajtur për Milanin që nga rifillimi i sezonit, por 38-vjeçari u kthye në stërvitje në fund të j
Lajme të mira për Milanin, Ibra i gatshëm ndaj SPAL Sulmuesi suedez i Milanit do t’i nënshtrohet një tjetër kontrolli mjekësor dhe shpresa për t’u rikthyer për derbin kundë
Berisha i pafat, thyen dorën dhe mbyll sezonin me SPAL Portieri shqiptar ka thyer dorën në stërvitjen e ditës së djeshme, pas një përplasje aksidentale. Spal përmes një njo
Dalin rezultatet e testeve ndaj koronavirusit për Berishën dhe shokët e skuadrës Para se kjo të ndodhë, duhet që futbollistët dhe stafet të kryejnë testet për COVID-19, nga dy herë, si dhe analizat e g
Rajoni i Emiglia Romagnas kundër qeverisë, u jep leje 4 skuadrave italiane të nisin stërvitjet kuadrave si Bologna, Parma, Spal dhe Sassuolo iu është dhënë leja për të rifilluar stërvitjet më 4 maj nga presidenti i
Spal drejt Serie B, e ardhmja e Berishës mister Etrit Berisha do të largohet në fund të sezonit nga Spal. Portieri shqiptar është huazuar nga Atalanta por nuk do të
Spalletti rikthehet në "radarët" e Milanit, projektohet si pasuesi i Piolit! Me Ralf Ragnick që duket gjithnjë e më larg Milanit, kuqezinjtë për stolin e kanë hedhur vështirimin nga një dëshirë e v
Spali i Berishës triumfon ndaj Parmës dhe rrit shpresat te mbijetesa (VIDEO) Me Gigi Di Biaggion në pankinë, Spal nis të shpresojë sërish te mbijetesa, pasi ia doli të marrë tre pikë në një transfe
SPAL humbi ndaj Juventusit, Berisha merr elozhe nga mediat italiane Edhe pse SPAL humbi nw shtwpi ndaj Juventusit me njw rezultat tw ngushtw 1-2 mediat italiane nuk i kanw kursyer elozhet
Juventusi mposht SPAL, Ronaldo vazhdon ecurinë pozitive (VIDEO) Cristiano Ronaldo arriti ta mbyllë ndeshjen e 1000-të në karrierë ashtu siç kishte dëshiruar. Ai shënoi gol për t’ia dhë
SPAL ngushton rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) SPAL ka ngushtuar rezultatin ndaj Juventusit pas një penalltie të ekzekutuar saktë nga Petagna në minutën e 68'. Ky g