999 rezultate për

spal

Spali i Berishës triumfon ndaj Parmës dhe rrit shpresat te mbijetesa (VIDEO) Me Gigi Di Biaggion në pankinë, Spal nis të shpresojë sërish te mbijetesa, pasi ia doli të marrë tre pikë në një transfe
SPAL humbi ndaj Juventusit, Berisha merr elozhe nga mediat italiane Edhe pse SPAL humbi nw shtwpi ndaj Juventusit me njw rezultat tw ngushtw 1-2 mediat italiane nuk i kanw kursyer elozhet
Juventusi mposht SPAL, Ronaldo vazhdon ecurinë pozitive (VIDEO) Cristiano Ronaldo arriti ta mbyllë ndeshjen e 1000-të në karrierë ashtu siç kishte dëshiruar. Ai shënoi gol për t’ia dhë
SPAL ngushton rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) SPAL ka ngushtuar rezultatin ndaj Juventusit pas një penalltie të ekzekutuar saktë nga Petagna në minutën e 68'. Ky g
CR7 shënon në ndeshjen e 1000, Juventusi në avantazh ndaj SPAL (VIDEO) Juventusi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj SPAL më të përhershmin, Cristiano Ronaldo. Ylli portugez e dërgoi
SPAL - Juventus, formacionet zyrtare: Rikthehet Ronaldo (FOTO LAJM) Juventusi luan sot ndeshjen e javës së 25 në Serie A përballë SPAL në shtëpinë e këtyre të fundit. Pak momente më par
ZYRTARE/ De Biaggo merr drejtimin e skuadrës së Serie A Pas shkarkimit të Leonardo Semplici Spal ka emwruar menjwherw trajnerin e ri, Luigi Di Biagio. Semplici ishte nw stol
"Nuk më la Interi të shkoja te Milani", "zikaltërit" përgënjeshtrojnë Spalletin: Vetë refuzove të largohesh Luciano Spalleti nw intervistwn e ditw sw djeshme tha se sezoni 2019/20 ka qenë i kompletuar për të, pasi ai është en
E kërkoi Milani, Spalleti zbulon se ishte Interi që nuk e lejoi ti bashkohej "kuqezinjve" Ish-trajneri i Interit, Luciano Spalleti ka folur për largimin nga Interi dhe interesin që kishte treguar Milani për ta
Spali i Berishës trondit Atalantën në shtëpi (VIDEO) Atalanta ka pësuar një pësuar një humbje shokuese në shtëpi teksa SPAL fitoi 2-1 në ndeshjen e së hënës. Me këtë rezult
Kupa e Italisë/ Milani shkatërron Spalin e Berishës dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) Milani ka regjistruar një tjetër rezultat pozitiv pas triumfit ndaj Kaljarit në kampionat. Kuqezinjtë e Piolit, kanë tri
Spal-Verona, Kumbulla e Rrahmani fitojnë kundër Etrit Berishës (VIDEO) Hellas Verona ka mposhtur me rezultatin 2-0 Spalin ditën e sotme në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të
Spal ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Gjatë 45 minuta të para pamë një Spal të "fikur" ku edhe Interi përfitoi duke shënuar 2 herë mjaft thjeshtë. Pjesa e
Super Inter, shënon golin e dytë përballë Spal (VIDEO) Interi nuk ka ndërmend të lëshojë pikë ndja Spal, pasi shansi i artë për të kapur kreun është sonte. Lautaro Martinez
Inter-Spal, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Inter është nikoqir i SPAL-it në një ndeshje të Serie A, që nis në orën 15:00, duke e ditur që me një fitore do ta shkru
Nëse fiton ndaj SPAL, Interi vendos rekord historik Interi do ta vendosë një rekord historik të klubit duke e regjistruar fillimin më të mirë në një sezon, nëse e mposht SP
Spalleti pranë klubit të njohur të Serisë A Luciano Spalletti ishte në qendër të vëmendjes muajin e kaluar, pasi u përfol si zëvendësuesi I Marco Giampaolos te Mila
Shpëtoi Milanin përballë Spal, ylli spanjoll lëndohet para sfidës me Lazion Të enjten erdhi nga stoli dhe i dhuroi Piolit fitoren e parë si trajner i Milanit, por mbrëmjen e sotme ndaj Lazios, spa
SPAL nënshkruan me talentin shqiptar Shtohet kolonia shqiptare në Seria A. Talenti 17 vjeçar, Altin Kryeziu ka firmosur kontratën e parë si profesionist.
RISI/ Seria A mendon krijimin e VAR Room Mungojnë më pak se 3 muaj nga nisja e fazës së dytë në kampionatin italian të futbollit, xhiroja e kthimit që jep bilanc