999 rezultate për

spak

Banorët përplasen me policinë në Tufinë: Kush kaloi SPAK-un është për burg, na bëtë kriminela në vendin tonë Banorët e Tufinës janë përplasur me policinë të cilat kanë tentuar ti largojnë ndërkohë që banorët janë përfshirë në një
Hetoi çështje "të nxehta", KPK shkarkon nga detyra kandidatin për SPAK Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkaruar nga datyra Prokurorin Ndini Tavani pasi një raport i DSIK ka zbuluar parr
"I lodhur, aspak komod", Xhani Shqerra rrëfen eksperiencat në vilat e pasanikëve (FOTO LAJM) Xhani Shqerra është padyshim shumë i suksesshëm në atë që bën. Gazetari modern i televizioneve shqiptare është shumë i n
Jashtë SPAK-ut, Donika Prela synon Prokurorinë e Përgjithshme Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka kërkuar që të emërohet prokurore në apel, ose në prokurorinë e përgjiths
SPAK drejt përfundimit, zbardhet lista e të kualifikuarve Ngritja e SPAK është parashikuar të ndodhë në muajin tetor. Deri tani pjesë e SPAK-ut i j janë bërë me 8 prokurorë, të c
Dilni keq në provime? Nuk është aspak faji juaj Të paktën 100 mijë studentë janë bërë pjesë e një studimi të një Universiteti në Londër, për të parë nëse studentët dhe
Aspak modeste, pushimet 50 mij euroshe të Renato Mekollit në Greqi (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një prej guzhinierëve më të njohur në kryeqytet, por jo vetëm pasi ai ndiqet shumë edhe në rrjetet
SPAK gati të fillojë punën: I pari në listë ish-kryeprokurori Adriatik Llalla Struktura e posaçme e hetimit të krimit të organizuar e njohur ndryshe si SPAK thuajse është gati dhe në fillim të tetor
Moment aspak i mirë për Shaqirin, bëhet problematik dhe te Zvicra Xherdan Shaqiri nuk po kalon aspak një moment të mirë. Shqiptari nuk po gjen hapësira te Liverpooli, teksa në ndeshjen e
SPAK shkon tek Berisha? Zhvillimet e papritura në çështjen "Hajdari" që pritet të prekin liderin demokrat Gjykata e Apelit në Tiranë ka rrëzuar kërkesën e Izet Haxhisë për lirimin nga burgu duke mos pranuar arsyetimin se ka te
Jeta e modeleve në dy foto! Bella Hadid tregon se nuk është aspak e lehtë (FOTO LAJM) Ndonëse zakonisht Bella Hadid na tregon nëInstagram jetën e ëndrrave, së fundmi ka bërë të kundërtën. Modelja ka publ
Gerta e “Big Brother” pranon publikisht se bën buzët dhe rezultati nuk është aspak siç e priste (FOTO LAJM) Ish-banorja e edicionit të 9-të të “Big Brother Albania”, Gerta Shino, është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe tashm
Ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm mbi Vettingun, SPAK-un dhe BKH-në (VIDEO) Ambasada Amerikane në faqen e saj zrtare në Facebook, ka ndarë një mesazh ku flet për reformën në drejtësisë, si po zbat
Ambasada Amerikane publikon videon: Përse nevojitet SPAK Ambasada Amerikane në Tiranë, ka publikuar sot në faqen zyrtare në Facebook, një video rreth SPAK. Më herët, kemi par
Cilësitë e një gruaje me klas, nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton
Puna e SPAK nis me 9 dosje të bujshme, rrezikohen emrat më të rëndësishëm të politikës Vjeshta pritet të sjellë tërmet në politikën shqiptare. Edhe pse është sulmuar dhe anatemuar për plot 3 vite, reforma në
Basha thotë se SPAK-u është shpikja më tinzare e Ramës “Ata që kanë vjedhur votat e shqiptarëve, ata që kanë vënë dorë mbi pasuritë e shqiptarëve do të shkojnë të gjithë para
Këto banjo kanë nevojë për rinovime të mëdha dhe nuk është aspak qesharake! (FOTO LAJM) Tualetet mund të themi se janë pjesa më e rëndësishme e një shtëpie. Përveç tualeteve të bukura, ku janë hedhur me m
Qeveria miraton buxhetin për SPAK, sa para do marrin hetuesit e zyrëtarëve Këshilli i Ministrave ka vendosur buxhetin për Strukturën e Posaçme Anti Korrupsion, i cili do të jetë në fillim nga një
Ngjela: Meta i tmerrruar nga SPAK prandaj flet për tërmete Avokati Spartak Ngjela beson se SPAK-u do të bëjë kërdinë tek politikanët e lartë shqiptarë pavarësisht problemeve që po