999 rezultate për

spaho

Spaho-Ruçit: Pse RTSH nuk transmeton seancën e Kuvendit Kreu i grupit parlamentar të PD, Edmond Spaho më Kuvend i kërkoi llogari Ruçit se përse RTSH nuk transmeton seancën e Ku
Deputetët e Bashës braktisin Komisionin e Ekonomisë, shkak Tahiri Çështja e Tahirit është akoma temë ditë në komisionet parlamentare. Ditën e sotme Partia Demokratike ka braktisur Komisi
Vrau vëllain me thikë për një borxh: Jam i pafajshëm, nuk vdiq nga plaga Besnik Spaho i akuzuar për vrasjen e vëllait të tij kërkon pafajsinë. Spaho në vitin 2014 goditi vëllain e tij me th
"Në Shqipëri do digjen plehra. Ja pse duhet referendum", shpërthen kreu i grupit PD Deputeti demokrat Edmond Spaho i ftuar sot në “Opinion” në News24 ka deklaruar se plani i qeverisë është që në Shqipëri
Spaho: Në zgjedhjet e ardhshme shkojmë me votim elektronik Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Edmond Spaho ka deklaruar se PD është e vendosur në objektivin kryesor
PD s’pranon kompromise: Të plotësohen kërkesat tona Ka përfunduar Konferenca e Kryetarëve e mbledhur sot nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Akoma nuk bëhet të ditura
Vodhën 82 dele në Greqi, arrestohen 3 shtetas në Devoll Policia ka arrestuar 3 shtetas të cilët akuzohen se kanë vjedhur në Greqi 82 krerë bagëti të imëta. Më datë 23.09.201
Seanca e parë nis me debat, Spaho-Ruçit: Ke shkelur rregulloren Në seancën e sotme të Kuvendit pritet që Kryeministri i vendit Edi Rama të paraqesë programin e qeverisë Rama 2. Por
Mesila s’ia përton Spahos: Për fajin tuaj s’u futa në Kuvend Kanë vazhduar replikat në distancë mes ish deputetes së PD-së Mesila Doda dhe nënkryetarit të saj Edmond Spaho. Ditë
PD i përgjigjet Selamit dhe Patozit: Zgjedhjet nuk shtyhen! Ditën e sotme mblidhet Kryesia e PD ku do të diskutohen kandidaturët për PD. Por me anë të një deklaratë për shtyp, d
Spaho nxjerr videon: Si premtoheshin lekët në këmbim të votës (VIDEO) Edmond Spaho publikon nje tjeter deshmi te blerjes se votes ne zgjedhjet e 25 qershorit. Shit-blerja e votës është nj
Ndryshime të mëdha, PD i merr mandatin PS-së në Elbasan Vazhdojnë numërimet e kutive të votimit në Qarkun e Elbasanit. Nga të dhënat e deritanishme mësohet se PS ka rënë nj
PDIU i bën “zborin” LSI-së në Elbasan, i merr mandatin e dytë Në Qarkun e Elbasanit janë numëruar 170 kuti votimi ku PS ka marrë rreth 50 % të votave ndërsa LSI është forcë e dytë pa
Aqif Rakipi siguron mandatin në Elbasan ende pa u hapur kutitë e Peqinit Qarku i Elbasanit ka numëruar 123 kuti votimi. Sipas të dhënave të para PS merr mbi 52 % të votava ndërsa LSI ka më shum
Çfarë po ndodh në Elbasan? Ministri Demiraj takon Spahon, Ballën dhe Kryemadhin Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj zhvilloi një takim me subjektet elektorale, PS, PD dhe LSI në qarkun e Elb
Denoncimi i PD: Ja si po blihet masivisht vota në Elbasan Drejtuesi i fushatës së PD për zgjedhjet e 25 Qershorit për Qarkun e Elbasanit, Edmond Spaho gjatë një deklarate për sht
Zbardhen prapaskenat, ja arsyeja pse PD pranoi shtyrjen e zgjedhjeve me 1 javë Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka treguar arsyen e vërtetë pse PD-ja ka pranuar shtyrjen e zgjedhjeve vetë
Protesta e opozitës, Spaho: S’mund të ketë reforma pa zgjedhje të lira Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka folur sërish mbi kërkesat e protestës së opozitë duke shtuar se nuk mund
DEBATI/ Diversion me PS-në? Spaho josh Metën: Na jep anëtarin tënd Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho i ka bërë një “ofertë” kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta, të cilit i kërk
Mogherini përjashton Bashën nga axhenda, takon Palokën e Spahon Ditën e sotme, ne kuadër te një turi ne rajon, përfaqësuesja e larte e BE Federika Mogerini do te mbërrijë ne Tirane, ku