999 rezultate për

spahiu

Spahiu- Rudina Hajdarit: Duke qenë se ti s'dije të lexoje kur të vdiq babai, por të kujtoj mesazhin e Berishës (FOTO LAJM) Një ditë pas ceremonisë së homazhe për 21-vjetorin e vdekjes që Azem Hajdarit, ku nuk munguan lotët e ish-kryeministrit
Dorëheqja e Ramush Haradinajt, Spahiu ndërmerr lëvizjen që nuk e priste askush Kryeministri i Kosovës ka dhënë dorëheqjen dhe lajmin e ka konfirmuar vetë Ramush Haradinaj në një konferencë për mediat
Do arrestohen Meta dhe Berisha? Spahiu zbulon skenarët tronditës Ilir Meta tashmë vendosi zyrarisht anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit ku tashmë vendi është futur në kaos. Lid
Mijëra myslimanë falin namazin e Bajramit në Tiranë, Spahiu: Ruani familjen! Besimtarët myslimanë krentojnë sot Fiter Bajramin. Dita nisi me faljen e namazit nën drejtimin e Kryetarit të KMSH,
"Luftës" për Malumën i shtohet dhe Jona Spahiu (VIDEO) Këngëtari me famë botërore Maluma, mesa duket ka pushtuar zemrat e të gjitha vajzave të showbizit shqiptar. Pas "luftës"
Nesër nis Muaji i Ramazanit, Bujar Spahiu uron besimtarët (VIDEO) Bujar Spahiu, Kryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar ka uruar sot besimtarët myslimanë shqiptarë për Muajin e Bekuar t
"Ke fëmijë kopil", si nisi sherri live mes Ngjelës dhe Spahiut Avokati Spartak Ngjela, dhe ish-deptueti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, janë përplasur sot live në
Ti ke një fëmijë kopil! Plas në studio mes Ngjelës dhe deputetit të LSI Ka qenë i ashpër debati mes avokat Ngjelës dhe deputetit të LSI-së, Përparim Spahiu në emisionin e sotëm të Eni Vasilit.
Polici vrasës e kishte fiksim të fotografohej me politikanë (FOTO LAJM) Shefki Spahiu, është rreshteri kriminel i Policisë së Kosovës, i cili vrau në vendin e punës, të riun nga Mushtishti, Je
PROFIL/ Kush është Bujar Spahiu, kreu i ri i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Këshilli i Përgjithshëm i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë ka zgjedhur që në raundin e parë me 2/3 të votave kryetarin
"Do të jem garant i balancës"! Fjalimi i Bujar Spahiut pas zgjedhjes në krye të KMSH "Do të jem garant i balancës. I lutem Zotit të jem i drejtë në këtë detyrë të vështirë. Lutjuni Zotit që të ma bëjë më t
Del rezultati, kush u zgjodh në krye të KMSH Ka përfunduar numërimi i votave për kreun e KMSH-së. Pas numërimit të votave të hedhura nga delegatët e Këshillit të
10 vjet nënkryetar, kush është sfiduesi kryesor i Skënder Bruçajt për kreun e KMSH Komuniteti Mysliman i Shqipërisë pritet të zhvillojë zgjedhjet nesër për kreun e ri, i cili do të përcaktohet me një vot
Akuzat e moderatores shqiptare: Kanë bërë çmos të më ulin Prej më shumë se 5 muajsh Jona Spahiu është bërë për herë të parë nënë e një djali. E ftuar në “Thumb” moderatorja trego
Kreshnik Spahiu: Shqipëria don Revolucion, jo rotacion! Nga Kreshnik Spahiu Sot asnjë nga brezat që jetojmë nuk e njeh çka është revolucioni sepse Shqipëria europiane ska ka
Efektivi i FNSH-së humb armën e shërbimit, dyshimet e para Efektiv i Forcave Speciale të Ndërhyrjes së Shpejtë, Gramoz Spahiu mësohet se ka humbur armën e shërbimit në fshatin Pro
Sa romantike! Jona Spahiu i kushton këto fjalë bashkëshortit pasi u bë nënë (FOTO LAJM) Jona Spahiu dhe Frenkli Ymeri janë padyshim një nga çiftet më simpatikë të ‘showbiz-it’ shqiptar. Në fillimet e tyre
Politikani shqiptar humb njeriun e shtrenjtë të jetë: Më lindi dhe më rriti si Kreshnik Politikani shqiptar dhe ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka njoftuar se ka humbur njeriun e shtrenjtë të j
Merr fund pritja, Jona Spahiu bëhet nënë Jona Spahiu është bërë nënë për herë të parë. Moderatorja simpatike, ditën e sotme ka sjellë në jetë fëmijën e saj të pa
Ups! Liberta Spahiu kopjon deri në detaje Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Elvana Gjata njihet për stilin e saj të veçantë në të veshur dhe këngëtarja mahnit gjithmonë në zgjedhjet e saj, si në s