999 rezultate për

southgate

Rezultoi pozitiv me Covid-19, Southgate nuk i tregoi lojtarëve Trajneri i Anglisë, Gareth Southgatë muajin e kaluar ka rezultuar pozitiv në analizat e Covid-19, por nuk iu ka treguar
Anglia do të duhet të bëj pa Chilwell ndaj Danimarkës Ylli i Chelsea ka hasur në telashe të tjera, menjëherë pas rikuperimit nga lëndimi. Mbrojtësi i krahut të majtë, Ben
Ndeshjet e tetorit, Southgate publikon listën me lojtarët e ftuar Gareth Southgate ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet e tetorit. Trajneri i Anglisë ka ftuar për
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat
Southgate trajner i Man United? Manchester United nuk është duke kaluar në një formë të mirë, dhe tanimë raportohet se Gunnar Solskjaer do të shkarkohet
Mourinho: Dele Alli është rikthyer, Southgate po fërkon duart Trajneri portugez, Jose Mourinho, mori fitoren e tretë në tre ndeshje në krye të Tottenham. “Special One” mposhti ekipin
Southgate i vendosur për të qëndruar te Anglia Gareth Southgate planifikon të qëndrojë trajner i Kombëtares së Anglisë për Kupën e Botës 2022 nëse ai e ndien që ka "ng
BBC: Anglia pritet nga Kosova ndryshe nga Mali Zi dhe Bullgaria Transmetuesi publik britanik, BBC, e ka vënë në pah mikpritjen madhështore që Kosova ia ka bërë tifozëve dhe lojtarëve t
Trajneri i Anglisë: Patëm një pritje briliante nga tifozët në Kosovë Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate është duke mbajtur një konferencë per media e ku edhe tregoi se ka mbetur i mahnitu
Southgate: "Keqardhje që Kosova nuk u kualifikua në Euro 2020" Gareth Southgate, trajneri i Anglisë, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes me Kosovën të dielën në "Fadil
Sterling kap prej fyti Joe Gomez, Southgate e përjashton Zënka e Raheem Sterling me Joe Gomez në ndeshjen mes Liverpool dhe Manchester Cityt ka vazhduar dhe tek kombëtarja angle
Mbrojtësi më i shtrenjtë në botë mund të mungojë ndaj Kosovës Mbrojtësi anglez, Harry Maguire, ia ka shprehur trajnerit Gareth Southgate shqetësimin për gjendjen e tij fizike. Anë
Southgate e cilëson historike ndeshje me Kosovën Anglia do të zhvillojë dy ndeshje ndaj dy kombëtareve të Ballkanit. Tre Luanët, fillimisht e presin Malin e Zi në nde
Raheem Sterling vlerësohet me çmim për qëndrimin kundër racizmit Raheem Sterling vlerësohet me çmim nga "BT Sport Industry Awards" për qëndrimin e tij të fortë kundër racizmit në futbol
Vazhdojnë lajmet e këqija për Anglinë, një tjetër yll lëndohet Marcus Rashford është tërhequr nga përfaqësuesja angleze dhe nuk do të luajë në dy ndeshjet e para të kualifikueseve të
Southgate: Kosova? Është sfidë e mirë për ne Trajneri i ekipit kombëtar të Anglisë, Gareth Southgate, ka thënë se sfida ndaj Kosovës do të jetë shumë e mirë për "Tre
Southgate i lumtur për eksperimentin ndaj Kroacisë Trajneri i kombëtares së Anglisë, Gareth Southgate tha se ëshjtë shumë i lumtur me ekpserimentin që bëri në ndeshjen nda
Trajneri Southgate merr vendimin e papritur Kreu i pankinës së Anglisë, Gareth Southgate ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e Fedearetës për zgjatjen e kon
Kane fajëson gjyqtarin për humbjen, Southgate e mbështet Anglia pësoi një humbje drastike në shtëpinë e saj kundër Spanjës. Kjo ndehsje është mbyllur mes shumë polemikash pë
Efekti "Southgate", në Angli "shpërthejnë" aplikimet për trajner Anglia pas disa vitesh arriti të ketë sukse në Botërorin që lamë pas. Edhe pse nuk arritën më shumë sesa një vend të