E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

sotme

Mbi 17 mijë raste të reja me COVID-19 ditën e sotme në Itali Janë 17,455 raste të reja me koronavirus të regjistruar në Itali, nga 257,024 tamponë të përpunuar. Shkalla e pozitivite
CHAMPIONS/ Këto janë dy super përballjet e ditës së sotme Sonte (e mërkurë) do zhvillohen edhe dy ndeshje tjera mjaftë interesante në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligë
Shenja që do këtë ndryshim drastik në jetë, çfarë parashikon horoskopi për ditën e sotme Dashi Duke pasur parasysh pozicionin e yjeve ndoshta për ju që i përkisni kësaj shenje do të ishte më mirë të qëndroni
Dy ndeshjet e ditës sotme në Champions: Formacionet e mundshme Sonte zhvillohen dy super ndeshje në UEFA Champions League në raundin e 1/16. Dy ndeshjet janë tepër të interesante,
CHAMPIONS/ Këto janë dy super ndeshjet e ditës së sotme Sonte (e martë) do zhvillohen dy super derbi në Ligën e Kampionëve. Atletico Madrid do zhvillojë ndeshjen kundër Chel
Disa pa maskë e disa ngjitur, çfarë nuk u pa në seancën e sotme parlamentare (FOTO LAJM) Ditën e sotme është mbajtur seanca parlamentare e radhës ku ka mbledhur sërish deputetët në Kuvend për të diskutuar në l
Horoskopi 20 shkurt, shenjat që do të përballen me vështirësi ditën e sotme Dashi Sot do të jeni energjik dhe të zellshëm. Jeni të etur për të zbuluar talentet tuaja personale dhe të shfaqeni n
Rikthehet Champions, këto janë dy super përballjet e ditës së sotme Sonte rikthehet kompeticioni më i mirë në futbollin europian, UEFA Champions League. Gjatë mbrëmjes zhvillohen dy nde
Alaba ditën e sotme do të njoftojë largimin nga Bayerni, prioritet kalimi te Reali Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba nesër do njoftojë se në fund të sezonit do largohet nga "Allianz Arena". Sip
Të dhënat e fundit nga KQZ: Rreth 46% e votuesve morën pjesë në zgjedhjet e sotme (FOTO LAJM) Sipas të dhënave të fundit nga KQZ në zgjedhjet e sotme në Kosovë kanë marrë pjesë 46% votuesve të regjistruar. Sipas
HOROSKOPI/ Përfitoni nga dita e sotme, do ju sjellë dashuri DASHI Ndjenjat e mira duhet të dalin në plan të parë, veçanërisht në këtë kohë. Sa i përket punës, do të ndiheni shum
Del fotoja, ky është vlonjati që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Vlorë (FOTO LAJM) Është bërë publike fotoja e Gentian Qarrit, i cili mbeti i vdekur mbrëmjën e kësaj të shtune, pas një atentati që u bë n
HOROSKOPI/ Dita e sotme nuk do të jetë e lehtë për ju, por përpiquni të mos nxitoheni Dashi Dita e sotme nuk do të jetë shumë e lehtë për ju, por përsëri përpiquni të mos nxitoheni. Hëna jo në favor nuk
Avokati tregon momentin e vështirë në seancën e sotme për vrasjen e Albert Krasniqit Ramiz Krasniqi, avokati i Skënder Krasniqit, i cili dyshohet për vrasjen e djalit të tij, thotë se klienti i tij më me d
"Kush s'kërcen nuk është shkodran", si u prit Vllaznia pas fitores së sotme (VIDEO) Vllaznia marshon e vendosur drejt titullit kampion, i cili mungon në Shkodër që prej vitit 2001. Skuadra e drejtuar n
Cuadrado mposht Covid-19, futet në listën e lojtarëve për finalen e sotme Mbrojtësi i krahut të djathtë të Juventusit, Juan Cuadrado është shëruar nga COVID-19. Braziliani në dy testimet e fu
Lajme negative nga Barcelona, Messi në dyshime për ndeshjen e sotme Barcelona do të zhvillojë ndeshjen e saj të radhës sot me fillim nga ora 21:00, kundër Real Sociedad. Kjo ndeshje do
HOROSKOPI/ Gjërat e sotme mos i lini për nesër sepse keni për të pasur probleme Dashi Për ju ka për të qenë një ditë pozitive. Do i merrni gjërat shumë seriozisht në çdo sektor. Nëse keni një lidhj
Mustafa dhe Pacolli zyrtarizojnë koalicionin ditën e sotme, detajet Jetlir Zyberaj, këshilltar i Behgjet Pacollit tha se negociatat me LDK-në janë në përfundim e sipër. Ai theksoi se so
Rrebeshet e shiut, Braçe vë alarmin: Nata e sotme do jetë e vështirë! Zv.kryeministri Erion Braçe ka deklaruar se situata në Shqipëri është nën kontroll por nata e sotme do të jetë e vështir