999 rezultate për

sotem

Tronditet Korça, hidhet nga pallati një grua Një 56 vjeçare është hedhur nga kati i katërt i një pallati në Korçë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.
5 arsyet pse fëmijët e sotëm janë përgjithësisht të pasjellshëm (FOTO LAJM) Fëmijët janë një bekim për njerëzimin, ama ka raste kur nervat bëhën "kaçurrel" nga sjellja e tyre e pahijshme. Emma
Vendi nuk gjen qetësi nga tërmetet, ku ishte epiqenda dhe sa ballë Një tjetër lekundje termeti eshte regjisruar ne oret e para te mengjesit te sotem ne vend. Instituti i Gjeoshkencave,
Kosova me 5 mungesa të mëdha: Synohet shkrimi i historisë me Anglinë Ekipi përfaqësues i Kosovës mëngjesin e sotëm është nisur drejt Anglisë, me të cilën do të përballet ditën e martë në nd
Vdes gruaja në Vlorë pasi tentoi të ndizte pompën Një 38 vjeçare ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Vlorë pas kontaktit me rrymën elektrike. Viktima është I.A. Ajo
"Ushtar" i Met Kananit, i ekzekutuari i sotëm në Rrëshen akuzohet për 8 ton drogë Policia nuk ka asnjë version deri më tani mbi shkaqet e mundeshme të ekzekutimit ditën e sotme të Armando Gjinit në mes
Hysaj zgjedh ekipin e ri? Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, duket se e ka zgjedhur destinacionin e tij të ardhshëm, siç raporton mën
Arrestohet dy funksionarë të lartë të VMRO-së Në aksionin e madh policor të zhvilluar gjatë mëngjesit të sotëm, janë jozyrtarisht mësohet se janë arrestuar edhe Dimit
Mesazhi i fortë i Metës ndaj Ramës mëngjesin e sotëm Presidenti i Republikës, Ilir Meta, paralajmëroi mazhorancën me në krye Edi Ramën se do të përballen me ligjin nëse vijo
Sherri për pronën, arrestohet autori i vrasjes mëngjesin e sotëm në Lezhë Policia e Lezhës ka bërë arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së shtetasit Gj.M, ndodhur në sot,rreth orës 07:30.
Si dukej Vuçiçi 39 vite më parë (FOTO LAJM) Radio Televizioni i Serbisë së fundmi në kuadër të emisionit “Trezor” ka transmetuar xhirimet e vitit 1980 të manifestim
Trafik droge dhe prostitucion, shkatërrohen dy banda shqiptare në Itali Në orët e para të mëngjesit të sotëm një operacion i Policisë italiane të Modenas ka çuar në shkatërrimin e dy bandave s
Arrestimi i serbëve në veri është orkestruar nga Thaçi dhe Vuçiçi Aksioni i sotëm antikontrabandë në Kosovë është orkestruar nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi, dhe homologu i tij ser
Me sy të nxirë, del nga spitali zyrtari rus i arrestuar në Veri (VIDEO) Para pak minutash ka dalur nga spitali i Mitrovicës zyrtari rus i arrestuar në mëngjesin e sotëm nga Policia e Kosovës.
Sherri në Berlin, Rama dhe Haradinaj bojkotojnë mbledhjen e përbashkët të qeverive Rreth orës 12:00 të ditës së sotme qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës do të zhvillojnë në sallën ovale të pallatit t
Mos ju gëzoni diellit të sotëm, çfarë ndodh me motin pasdite Shqipëria do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash deri në mesditë ku më pas pritet një zhvillimi i vranës
Dashuria dhe leku, kush janë fatlumët e sotëm Zbuloni parashikimin e yjeve për çdo shenjë mbi punën dhe dashurinë. Horoskopi për ditën e shtunë, 12 maj 2019. Da
Humbi këmbët nga tritoli në 2017, kush ishte shënjestra e atentatit të sotëm në Vlorë Atentati i sotëm në Vlorë ka tronditur qytetin edhe pse për fat të mirë nuk pati viktima përveç një plagosjeje të lehtë.
Krimet e komunizmit, isha 16 vjeç kur më dënoi deputeti i sotëm Spartak Braho Gjergj Hani ishte vetëm 16 vjeç kur vdiq diktatori Enver Hoxha dhe 1 muaj pas vdekjes së tij, mori guximin të kalonte ku
Si shkoi procesi i votimit të sotëm në burgje? Në burgun e Idrizovës, të drejtën e votës sot patën mundësi ta shfrytëzojnë 817 persona të dënuar si dhe 41 persona në d