999 rezultate për

sorra

Murrizi përgjigjet ashpër: Melodi sorrash nga kori i spurdhjakëve! Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ndaj deklaratës të Opozitës së Bashkuar se është kundër lojrave të Ramës dhe hapjes s
Meta me tone të ashpra: Shqipëria do të bëhet kuqezi, sorrat nuk bëhen dot shqiponja! "Si president po bëhem hetues vullnetar i SPAK-ut pa pagesë..." Presidenti Meta nuk ka lënë pa thumbuar dhe ironizuar
"Pse nuk fitove ti por ajo sorra?", Fifi i përgjigjet ndjekësit (VIDEO) Fifi dhe Eneda Tarifa ishin pretendentet kryesore për të fituar edicionin e 21 të “Këngës Magjike”, mirëpo Eneda u shpal
"I lartë është edhe plepi, por e dh*esin sorrat", aktori i njohur ka një mesazh për Ramën Aktori i njohur Mehdi Malkaj, i pranishëm sot tek Tetari Kombëtar dha edhe një mesazh për kryeministrin Edi Rama. Duk
Parkingu i makinave i mbushur me sorra Disa pamje të pazakonta tregojnë qindra sorra që janë mbledhur në një parking makinash nëTeksas, një skenë e ngjashme me
Pamje të pabesueshme që po habisin botën, sorra ushqen miun (VIDEO) Se sorrat janë zogj me të vërtetë të mençur dhe zemërmirë, e dëshmon edhe kjo video më poshtë. A e keni ditur se sorr
E mbani mend Gjinon, dhëndrin 14 vjeçar? (FOTO LAJM) Quhet Admir Sorra por të gjithë e njohin me emrin "Gjino". Ai lujati rolin e një dhëndri 14 vjecar që kur ishte në moshë
Manjani sulmon keq Ramën: Sorra nuk e mbron dot pëllumbin Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka ironizuar kërkesën e PS-së për të rinurmëruar votat në Tiranë. Përveç PS-së
E frikshme, mijëra sorra pushtojnë autostradën në SHBA (VIDEO) Një video e frikshme tregon momentin të denjë për një skenë filmi horror kur mijëra sorra “pushtojnë” një autostradë në
Sorra dhe pulëbardha sulmojnë pëllumbat e Papës (FOTO-LAJM) Një sorrë dhe një pulëbardhë sulmojnë dy pëllumbat e lëshuar nga Papa Francesku nga Vatikani si një akt për të simboliz
Skandali i pingpongut, prokuroria dërgon dosjen në gjykatë Prokuroria e Tiranës ka dërguar në gjykatën e Tiranës dosjen për ish-kampionin e pingpongut i cili ka detyrën e sekretar
Dyndja e sorrave njofton uljen e temperaturave Kur qielli duket pothuajse i zi për shkak të një tufe masive shpendësh, shumë njerëz do të frikësoheshin për ndonjë fat
"Zogjtë e zemëruar" sulmojnë oficerët e policisë Departamenti i policisë në shtetin e Washingtonit tha se një treshe e sorrave po luajnë një lojë reale të "Angry Birds"