999 rezultate për

soros

A ka lidhje Sorosi me "Nismën Thurje"? Përgjigjet Rudina Hajdari "Nuk kam asnjë lidhje jo vetëm unë, por edhe djemtë dhe vajzat që punojmë bashkë..." Deputetja Rudina Hajdari ka kërk
Avokati publikon fotot e Ramës dhe Alex Sorosit në Mynih: Si ka mundësi i ndjek fati?! Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mynih në Gjermani, ku po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë, ku janë të pranishëm kr
Thaçi flet për herë të parë për raportet me Sorosin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur për raportet e tij me familjen Soros. Thaçi është pyetur në emisionin “A
Ish-ministri: Mini-shengeni Ballkanik, nismë e mbështetur nga Rusia Nisma e mini-shengenit ballkanik nga ana e Serbisë, Shqipërisë Malit të zi dhe Maqedonisë së Veriut është shoqëruar me d
Patozi zbulon të vetmit që mund të rrëzojnë Edi Ramën nga qeveria Kreu i Partisë së re, Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar pas takimit së djeshëm mes Presidentit, Ilir Meta me
Soros i kërkoi takim Metës, Presidenca zbardh detajet Ditën e sotme në media bëri jehonë takimi i Metës me djalin e Soros, Alex në Presidencë. Zëdhënësi i Presidencës Ted
Larg medias, Meta pret në zyrë Alex Soros Ditën e sotme presidenti Ilir Meta është takuar me djalin e manjatit George Soros, Alexin. Burimet bëjnë me dije se
Pse ftoi Sorosin në takim? Meta zbulon arsyet Presidenti Meta u pyet në Open se cila ishte arsyeja që ai ftoi në takim edhe fondacionin e shoqërisë së hapur SOROS, si
Puç kushtetues? Meta fton në Presidencë Shoqërinë Soros Ilir Meta nën cilësinë e Presidentit po lëviz çdo gur të mundshëm për të zgjidhur krizën politike në vend. Kreu i sh
Zbulohet "misteri", Rama udhëton drejt Maqedonisë për të takuar Soros Kryeministri Edi Rama ditën e sotme lajmëroi se do të zhvillojë një takim në Ohër , Maqedoninë e Veriut. Sipas info
Ylli Manjani për Bashën: Ai është i SOROS-it! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan se kur opozita joparlamentare del në protestë, kryedemokrati Lulzim Bash
Djali i Soros i del në krah Ramës: BE ju paragjykon! Shqiptarët ditën e djeshme mori përgjigjen negative nga europa për negocitatat. Ndërkohë që BE vuri theksin tek shum
"Rama është produkt i George Soros", gazetari investigativ zbërthen detajet: Manjati është mjeshtër (VIDEO) Në videon e mëposhtme është një gazetar investigativ Italian i cili siç mund ta ndiqni tregon me detaje se si, Fondacion
Soros i kundërpërgjigjet Metës pas akuzave të rënda Fondacioni Shoqëria e Hapur apo siç njihet ndryshe fondacioni “Soros” ka reaguar pas akuzave të hedhura në adresë të the
LIVE/ Shqiptarët në SHBA protestë anti-Soros para Shtëpisë së Bardhë Paraditen e sotme, para Shtëpisë së Bardhë në Washington .D.C. një grup shoqatash nga komuniteti shqiptar në Amerikë, ka
Shqiptarët protestojnë para Shtëpisë së Bardhë kundër George Soros: Trump të na shpëtojë Shoqata “Vatra” në SHBA e mbështetur nga komuniteti shqiptar do të zhvillojë një protestës anti-Soros para Shtëpisë së B
"Fox News" në SHBA: Presidenti shqiptar akuzon Soros për destabilizim të vendit Vijon jehona në mediat ndërkombëtare lidhur me deklaratat e sotme të presidentit Ilir Meta, i cili akuzoi hapur dhe drej
Meta i hap luftë Sorosit dhe Ramës: Nuk jam Gruevski unë, kemi për ta parë (VIDEO) Presidenti Meta ka mbajtur një fjalim tepër të fortë nga Presidenca duke lëshuar akuza ndaj Geroge Soros dhe Edi Ramës.
Meta i kujton Ramës dhe Sorosit atentatet: Kujdes se jemi si Avni Rustemi dhe Mujo Ulqinaku Presidenti Ilir Meta është duke mbajtur një fjalim të fortë në Presidencë duke iu drejtuar Sorosit dhe shtetit të nëndhe
Meta plas "bombën": Rama ka krijuar "shtet të nëndheshëm", Sorosi të ketë kujdes se jam si Avni Rustemi Ilir Meta ka shpëthyer në akuza të forta ndaj Ramës dhe Rilindjes duke theksuar se janë kthyer në një shtet të nëndheshë