999 rezultate për

sormani

Olsi Rama: Ju tregoi ç’ndodhi në "prapaskenë", Sormani kapiten që lë anijen të mbytet Ditët e fundit te Partizani nuk kanë qenë aspak të qeta. Fillimisht u mësua për pesë lojtarë të infektuar e Covid-19, pa
Partizani pa Sormanin, italiani frikë nga COVID-19 Partizani ka marrë dhe një goditje tjetër para ndeshjes derbi kundër Tiranës. Trajneri Adolfo Sormani së bashku me ndihm
Formacionet zyrtare, Partizani do fitoren me çdo kusht ndaj Luftëtarit Partizani dhe Luftëtari do të përballen mes tyre ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të në Kategorinë S
Rezultatet negative, Sormani: E ardhmja ime në dyshim Në prag të supersfidës kundër Kukësit, trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani analizoi paraqitjen e skuadrës së tij, duke
Kaos te Partizani, Sormani drejt shkarkimit Nën drejtimin e trajnerit Adolfo Sormani Partizani ka njohur më shumë rezultate negative. Që nga humbja në derbi Partiza
Formacionet zyrtare, ja si rreshtohen Partizani dhe Skënderbeu Partizani do të përballet në stadiumin “Selman Stërmasi” me Skënderbeun, në këtë rikthim të kampionatit pas një pauze sh
Vllaznia-Partizani, formacionet zyrtare. Sormani rikthen titullar Esat Malën Vllaznia pret në ditën e sotme Partizanin, në një stadium të boshatisur si masë sigurie kundër Koronavirusit. Shkodra
Ish-sulmuesi i Partizanit thirrje Demit dhe Ramës: Ose jepni dorëheqjen, ose se të shkarkohet Sormani sh-sulmuesi i njohur i Partizanit në vitet ’90-ë Edmond Dosti u tregua tepër i ashpër kundrejt presidentit të klubit Gaz
Shpërthen Adolfo Sormani: Ndeshja ndaj Tiranës u manipulua Trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani, u shfaq tepër i zhgënjyer pas humbjes 5-1 ndaj Tiranës në derbi. Në prononcimin p
Sormani me dhimbje "koke", Trashi do të mungojë më gjatë se sa mendohej Partizani në ankth për Lorenc Trashin. Dëmtimi që pësoi futbollisti i kombëtares shqiptare në ndeshjen e fundit të kampi
Sormani tregon se si Partizani mund të arrijë te titulli Partizani do të luajë ditën e nesërme një ndeshje të thjeshtë në letër ndaj Flamurtarit, që do kërkohet me çdo kusht fit
Partizani kërkon kthesën ndaj Luftëtarit Kategoria Superiore do të vijë sot. Gjithçka do të startojë në orën 14:00 në Gjirokastër, ku Luftëtari vendas do të pres
Zbulohet marrëveshja e Sormanit, firmos per 6 muaj, por nëse fiton trofe rinovohet për 2 vite të tjera Adolfo Sormani do të drejtojë Partizanin, duke pasuar në stol italianin Franco Lerda. Presidenti Gaz Demi ka marrë këtë
Kërcënoi me vdekje lojtarin kundërshtar, ish-trajneri i Partizanit në telashe Ish-trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani është gjendur para një situate të pakëndshme teksa ka kërcënuar me vdekje futb
Ramadan vesh për herë të parë bluzën kuqezi dhe ka dy fjalë për Panuçin Ylber Ramadani vesh për herë të parë bluzën kuqezi. Gjatë një konference për shtyp ditën e sotme, 21-vjeçari nga Feri
Zyrtare/ Partizani shkarkon trajnerin italian Sormani Tashmë gjithçka është zyrtare teksa trajneri italian i Partizanit, Adolfo Sormani është shkarkuar nga detyra. Lajmi ë
Sormani: Ja pse Partizani pësoi 4 gola në Rusi Trajneri i Partizanit Adolfo Sormani ka vlerësuar paraqitjen e kundërshtarëve të Krasnodarit duke thënë se përgatitja e
Trajneri i Partizanit përjashton talentin, nuk e merr në Austri Trajneri italian Adolfo Sormanit njihet për ashpërsinë e tij me ekipet drejtuese dhe menjëherë ka bërë "viktimën" e parë
Partizani dorëzon listën për Champions, ja risitë Partizani ka dorëzuar në UEFA listën e lojtarëve për Ligën e Kampioneve, teksa në listë janë shtuar edhe afrimet e fundi