999 rezultate për

sopotit

Edhe SHBA-te kishin raportuar per dhune ne rastin e Sopotit Rasti i Sopotit dhe sjellja e policisë ndaj dëshmitarit Ramdan Bajrami është trajtuar që në
Bigman: Te denuarit e Sopotit duhet te lirohen Banorët e Sopotit janë të pafajshëm, ata duhet të lihen të lirë, pasi nuk ka dës
Fillojne deshmite para Grupit parlamentar per rastin e Sopotit Grupi i punës për rastin e Sopotit sot ka dëgjuar dëshmitarin kryesor Ramadan Bajrami si dhe deputet
Filloi me pune grupi parlamentar per rastin e Sopotit Me sigurimin e certifikatave të nevojshme për të parë informacionet e klasifikuara për deputet&
Parlamenti edhe sot "harroi" rastin e Sopotit Grupi parlamentar për rastin e Sopotit, ende nuk ka filluar punë. Pavarësisht paralajmërimeve të
Bigman: Te denuarit e Sopotit te pafajshem Nikolas Bigman ish ambasadori i NATO-s në Maqedoni ka konfirmuar bisedën që ka zhvilluar në atë
Grup pune per rastin e Sopotit Në afat prej gjashtë ditëve të formohet grup punues, i cili në periudhë konkretisht të
Amnisti apo perseritje e gjykimit per rastin e Sopotit Lirimi i banorëve të Sopotitit dhe mbyllja e këtij rasti, mund të bëhet shumë lehtë.
Maqedoni: S'ka debat kuvendor per rastin e Sopotit Kuvendi sot me shumicë votash refuzoi kërkesën që me procedurë të shpejtuar të debato
Zyberi: Parlamenti i Maqedonise te debatoje per rastin e Sopotit Pas publikimit të deklaratës së dëshmitarit kryesor për procesin e Sopotit, Ramadan Bajrami, de
Apeli i familjareve: Politikan bashkohuni dhe zhgjidhni rastin e Sopotit Familjarët e të burgosurve të Sopotit u bëjnë thirrje të gjitha partive politike shqiptar&
Kerkohet rigjykimi i lendes se Sopotit Pa ndonjë premtim konkret famijarët e të dënuarve në rastin e Sopotit janë larguar nga sel
Banoret e Sopotit braktisen seline e BDI-se ne Tetove Familjarët e të dënuarve të Sopotit e kanë braktisur selinë e BDI-së në Tetov&eu
BDI kerkon zgjidhje juridike per te denuarit e Sopotit Bashkimi Demokratik për Integrim as sot nuk ka arritur t’i bindë familjarët e të burgosurve p&
Të burgosurit e Sopotit reagojnë ndaj Ali Ahmetit Të burgosurit e rastit të Sopotit në një reagim per publikun reagojnë ndaj kryetarit të BD