999 rezultate për

sopotit

Skandal në Librazhd, lojtari i Sopotit rrëshket në zonë dhe arbitri akordon penallti (VIDEO) Këtë fundjavë që lamë pas, Sopoti dhe Gramshi e mbyllën 1-1 sfidën e javës së 11-të në grupin A të Kategorisë së Dytë. P
Ndeshje tenistike në kategorinë e dytë, plot 15 gola të shënuar Ndeshja e kategorisë së dytë mes Kevitanit dhe Sopotit u mbyll në shifrat 1-14. Pjesa e parë u mbyll me shifrat 4-0 në f
Rasti “Sopoti”, procedurë për dëmshpërblimin e banorëve Banorët e Sopotit të liruar nga akuza për terrorizëm ende nuk kanë paraqitur kërkesën për dëmshpërblim në pritje të proc
Dëshmia e komandant Hoxhës: Ja kush janë autorët e Sopotit Xhezair Shaqiri- komandant Hoxha në një shkrim të tij dërguar në INA ka shpjeguar detaje për rastin e Sopotit. Kush janë
Pas 15 viteve vjen liria për të akuzuarit e Sopotit 15 vjet pritën, 7 prej të cilëve në burg, për të dëshmuar pafajësinë e tyre për veprën terrorizëm për të cilën ngarkohes
Montuesit e "Sopotit" do të shpëtojnë! Nëpunësit e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, të përfshirë në rastin e “Sopotit”, nuk do të përgjigjen penalisht p
Stadiumi i Sopotit po merr jetë, ja si po shndërrohet (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet, edhe pse jo me ritme të shpejta, në stadiumin e Librazhdit. Që në muajin gusht, stadiumi i qytetit iu
Bes Cota feston 48-vjetorin, klubi i Sopotit përgatit diçka "speciale" për të (FOTO LAJM) Bes Cota sot ka festuar 48-vjetorin e tij të lindjes, dhe klubi i tij i dashur nuk ka ndenjur duke ja bërë ditën edhe më
Zaev premton zbardhjen e "Sopotit", "Brodecit", "Monstrës..." Gjatë 15 viteve të fundit, shqiptarët e Maqedonisë janë përballur me një serë rastesh të diskriminimit të hapur të shtet
PLOTË/ Programi qeverisës i Zaevit, nga gjuha shqipe tek zbardhja "Monstrës", "Sopotit", "Brodecit"... Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev sot para qytetarëve e prezantoi programin e ri të Qeverisë së ardhshme, ku bëri thirrje që
Bylisi i shënon tre gola Sopotit dhe i bën presion Lushnjës U luajt sot ndeshja hapëse e javës së 17-të të Kategorisë së Parë në Grupin B mes Sopotit dhe Bylisit. Takimi i zhvillua
Rrëfimi shokues i futbollistit të Sopotit: Luaj edhe pa ngrënë, kam 4 muaj pa rrogë Katër muaj pa u paguar, i ushqyer keq dhe vuajtje deri në kufijtë e mbijetesës. Nuk bëhet fjalë për ndonjë azilant lufte
Këshilli i Prokurorëve mblidhet pas zgjedhjeve për rastin “Sopoti” Prokuroria Speciale do t’i ketë duart e lidhura për rastin e “Sopotit” teksa nuk ka marrë akoma dritën jeshile nga Kësh
Disa persona kërcënojnë me jetë futbollistët e Sopotit Një ngjarje e rrallë ka ndodhur sot në afërsi të Krujës, ku futbollistët e skuadrës së Sopotit janë kërcënuar me jetë ng
E turpshme, ja në çfarë fushe u luajt ndeshja e Kategorisë së Parë (FOTO LAJM) Derbi krahinor mes Turbinës e Sopotit, i luajtur dje, ka qenë dëshmia më e mirë e organizimit të dobët të kampionatit të
SKANDALI/ Ja si rrihet arbitri i ndeshjes Sopoti - Luftëtari (VIDEO) Humbja e Sopotit përballë Luftëtarit është bërë shkak i shpërthimit të dhunës në fushën e Pezës, ku u luajt ndeshja. Loj
Neziri për Albeu.com: Drejtësia në Maqedoni, e korruptuar dhe e partizuar Përgjimet e djeshme të publikuara nga LSDM-ja në Veles dhe që lidheshin me rastin "Sopotit", që sipas ministres së brend
Sulimani për Albeu.com: Shqiptarët e Maqedonisë jetimë të politikanëve që mbrojnë kolltuqet "Bomba" e sotme e LSDM-së zbuloi një detaj shumë tronditës në lidhje me të drejtat e shqiptarëve në Maqedoni. Shefi i po
"Të dënuarve të Sopotit t'iu falet dënimi i mbetur, jo të shpallen të pafajshëm" (VIDEO) LSDM ka publikuar disa përgjime ku dëgjohet biseda mes ministres të brendshme Gordana Jankullovska dhe shefit të intelig
Jankullovska: Të pafajshmit e "Sopotit" qëndruan 10 vjet në burg Në përgjimet e publikuara sot nga LSDM-ja në Veles ka dalë në skenë edhe një tjetër skenar i turpshëm dhe i dhimbshëm që