999 rezultate për

sophia

Rikthehet Sophia Loren, filmi ku do ta shihni 86-vjeçaren pas kaq vitesh (FOTO LAJM) Aktorja italiane Sophia Loren do të luajë në një film artistik për herë të parë pas më shumë se një dekade që nga shkëpu
Sophia Popova, golfistja që u rezistoi vështirësive për t’u bërë shembull Do të futet si njëra prej historive më të mira në sportin e golfit kohët e fundit, saktësisht si një tregim i Hirushes.
Stërmbesa e Gjergj Kastriotit trullos rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
COVID-19/ Rrëfimi rrëqethës: Dëgjova frymën e fundit të nënës sime nga telefoni Një vajzë ka treguar se si duhej të dëgjonte frymën e fundit të nënës së saj përmes telefonit, ndërsa i kishte vënë të d
Sophia përgënjeshtron mediat turke për ndarjen nga Karius Mediat sportive dhe ato rozë në Turqi kishin raportuar ditët e fundit për një ndarje mes portierit të Besiktaris Loris K
Më shumë se 100 propozime për emrat e binjakëve që lindin në vitin 2020 Si çdo vit të ri, ne ju propozojmë emrat që janë në trend për të gjithë bebat që do të lindin këtë. Në listën me disa em
Pas kësaj fytyre të bukur, fshihet një sekret i errët (FOTO LAJM) Sophia Ridlington, një 22-vjeçare nga Lincolnshire u diagnostikua me një sëmundje lëkure që shkakton irritim dhe të skuq
BE krijon konkurrence brenda NATO-s? Ministrat e Mbrojtjes së BE nuk arritën në takimin e tyre në Bruksel asnjë kompromis për zgjatjen e misionit të BE “Soph
Sekreti i errët që fshihet pas kësaj fytyre të bukur (FOTO LAJM) Sophia Ridlington, një 22-vjeçare nga Lincolnshire u diagnostikua me një sëmundje lëkure që shkakton irritim dhe të skuq
Sophia e Çanit edhe njëherë tund rrjetin, publikon foto provokuese Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakto
Sophia e "Zonë e lirë" publikon foto sapo del nga dushi (FOTO LAJM) Ajo që tërheq gjithnjë vëmendjen të premteve mbrëma në "Zonë e lirë" është padyshim Sofia, asistentja e Arian Çanit.
Sophia e Çanit edhe njëherë tund rrjetin, publikon foto provokuese si asnjëherë Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakto
"Sophia e Çanit" tregon prapaskenat e "Zonë e Lirë" Ka qenë një periudhë pas largimit të “Sophie”-s së parë nga “Zonë e Lirë”, që vetë Arjan Çani nuk “gjente qetësi” në ndi
"Ajo nuk duhet të kishte lindur kurrë", nëna lufton për vajzën e saj (FOTO LAJM) Natalie Weaver e di se nuk ka shumë vajza të vogla si vajza e saj Sophia. Kjo vogëlushe 9-vjecare ka kaluar shumë ope
Stërmbesa e Gjergj Kastriotit çmend rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Sophia e Çanit tund rrjetin, foto të nxehta veç me këmishë nate (FOTO LAJM) Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakto
Sophia e Çanit tund rrjetin, foto të nxehta nga shtrati (FOTO LAJM) Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakto
Arabia Saudite shkruan historinë! I jep shtetësinë një roboti (FOTO LAJM) Arabia Saudite sot ka shkruar historinë, duke i dhënë shtetësinë për herë të parë një roboti humanoid. Roboti, Sophia
Edhe ju quheni kështu?! Ky është emri më i pëlqyer për vajza në botë Sofia është emri më i popullarizuar për vajza në botë, në krye të tabelave në tetë vende, dhe kjo është nj gjetje e hulu
Armina Mevlani si Sophia Loren: Ja 50 hijet e mia (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të përfolura në Shqipëri. Edhe pse vetëm 26 vjeç ajo ka arritur shumë suksese. Ni