999 rezultate për

sontme

Manchester City mposht minimalisht Arsenalin (VIDEO) ‘Citizens’ kanë shënuar fitore minimale 1:0, në një ndeshje ku rastet për më shumë gola nuk munguan. Ishte Raheem Ste
UEFA "frikëson" Maqedoninë e Veriut me supergolin e Arbër Zenelit para ndeshjes së sontme (VIDEO) Kosova do ta zhvillojë sonte ndeshjen më të rëndësishme në histori. "Dardanët" do të përballen me Maqedoninë e Veriut
MAQEDONI/ Qeveria në mbledhjen e sontme solli këto vendime Në seancën e 32-të të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut janë sjellë një sërë vendimesh që kryesisht ndërlidhen me punësim
Reali për hakmarrjen kundër Leganesit me plot 6 mungesa Zinedine Zidane për ndeshjen e sontme kundër Leganesit ka ftuar 18 lojtarë. Ndeshja e sontme do të zhvillohet në orën 18
Trajneri i Betisit elozhe për Cristianon para ndeshjes së sontme Trajneri i Real Betisit ka dhënë një intervistë para ndeshjes ndaj Real Madridit, sot nga ora 22:00 në Bernabeu. Seti
Tek madrilenët nuk mungojnë vetëm Ronaldo dhe Marcelo, por plot 5 lojtarë Zinedine Zidane ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen e sontme ndaj Real Sociedadit në Anoeta me fillim nga ora
Rezultatet e ndeshjeve te sontme ne ligat europiane Jane zhvilluar 24 ndeshje ne kater ligat me te rendesishme europiane, Premiere Ligue, La Liga, Serie A, Bundesliga dhe L