999 rezultate për

sono

Klinika e Syve pajiset me aparatura të reja mjekësore Klinika e Oftalmologjisë ( Syve) e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) është pajisur me aparatura të reja mje
Cadillac CTS, Berlina sportive (FOTO-LAJM) Cadillac prezanton gjeneraten e trete të , nje alternative origjinale dhe me cilesi te larte ne vijim te modeleve berlin
Adele, "artistja e vitit" për 2012 (FOTO-LAJM) Edhe nuk ka publikuar një album të ri, as nuk ka bërë një tur botëror dhe pavarësisht kësaj, Adele, vazhdon të ketë një
Sqarohet zënka mes Allegrit dhe Inzaghit Massimiliano Allegri dhe Pippo Inzaghi janë sqaruar pas një përpasjeje që kanë pasur dy ditë më parë. "Nuk ka ndodhur as