999 rezultate për

sonit

Sot, raporti i Uilliamsonit. A ka patur trafik organesh?! Sot rreth orës 10.30 minuta, prokurori amerikan Clint Uilliamson pritet të japë një konferencë për mediat në Bruksel.
Bie nga kati i tretë, vdes një person Një person nga Gjilani ka rënë nga kati i tretë i banesës ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 05.15 minuta.
UÇK në ankth, raporti i Uilliamsonit më 29 korrik Të martën e ardhshme, më 29 korrik do të bëhet publik raporti i prokurorit amerikan, Clint Uilliamson. Kjo është bër
Mediat serbe: Haradinaj mund të gjykohet për krime lufte Mediat serbe vazhdojnë të spekullojnë lidhur me atë se çfarë përmban raporti i Uilliamsonit që pritet të publikohet në B
Balada e Sonit "Me të jeton", shumë shpejt me klip (VIDEO) Ashtu sikurse kishte premtuar edhe më herët, tashmë Soni Malaj ka publikuar një video të shkurtër, duke paralajmëruar vi
Shëndeti, ecja ndikon kundër Parkinsonit Në një studim i cili është kryer kohë më parë, tregonte se ecja e shpejtë na bën shumë mirë dhe ul rrezikun e infarktit.
Mitrovicë, qetësi me erë gazi Pas situatës problematike dhe tensioneve që përfshinë Mitrovicën, qyteti i është kthyer normalitetit. Megjithëse rrug
Zbulohet identiteti i personit që u vra në Deçan Policia e Kosovës ka njoftuar se i vrari në Deçan është shtetasi Ferdinand Gj. nga fshati Brekovc i Gjakovës. “Ai ish
Më mirë të vrasësh veten apo të vrasë snajperi? (VIDEO) Snajperi i policisë franceze qëllon një person i cili kërcënonte se do të vriste veten me pushke. Video është publikuar
Basha- Danielssonit: Duam integrimin, jo kthimin e vendit në oaz të trafikut Kryetari i Partisë Demokratike z. Lulzim Basha priti sot në takim Drejtorin e Përgjithshëm të Zgjerimit, në Komisionin E
Prokuroria: Paraburgim për të dyshuarin vrasës të maturantit Prokuroria publike sot ka njoftuar se ndaj personit që dyshohet se ka vrarë maturantin maqedonas, Angel Petkovski, duhet
Video skandaloze e Jay Z shitet për 250 mijë dollarë, kapet autori (FOTO LAJM) Hidhet dritë mbi shpërndarjen e videos ku Solange Knowles goditi kunatin e saj, reperin Jay Z. Tashmë "New York Standard
Rregullat e pashkruara për marrëdhënien në çift Marrëdhëniet në çift, sa funksionojnë ose jo janë kthyer tashmë pjesë e studimeve të ndryshme. Në raportin e Journal
Shqiptari që ndihmon mjekësinë përmes zbulimeve teknologjike Shqiptari nga Maqedonia, Mevludin Memedi, në temën e tij të doktoraturës në degën e Teknologjive Informative pranë Unive
Lirohen 550 të dënuar, qeveria miraton amnistinë Rreth 550 të dënuar pritet të lënë qelitë këtë fundvit nga amnistia. Qeveria miratoi dje projektligjin e Ministrisë së D
MB reagon për deklaratën e PD: Ja shifrat e kriminalitetit Ministria e Punëve të Brendshme ka hedhur poshtë të dhënat e bëra publike nga ana e Partisë Demokratike në lidhje me kri
Policia keqtrajton Nurën ditën kur Daciç vizitoi Kosovën Gjykata Themelore ka caktuar masën për paraqitje në stacionin policor dhe konfiskim të pasaportës për Riza Nurën. 66-vje
Mori rryshfet, 30 ditë burg policit Një i punësuar i Ministrisë së Brendshme do të qëndrojë 30 ditë pas hekurave, pasi akuzohet se ka marrë ryshfet. Policia
Sensorë në dhëmbë për të mos ngrënë shumë Universiteti i Taivanit ka arritur në një rezultat interesant që ndihmon personat që kanë probleme me ushqimin dhe peshë
Arrestohet duke grabitur shtëpinë e policit Një i dyshuar mashkull është zënë në flagrancë duke tentuar të grabiste shtëpinë e një zyrtari të policisë. Ngjarja ka n