999 rezultate për

sonit

Balotelli i vjedh penalltinë Hendersonit, polemika te Liverpool (FOTO-VIDEO) Mario Balotelli rikthehet të bëhet temë diskutimi te Liverpool. Italiani i dha fitoren "The Reds" në ndeshjen e djeshme
Hyn me armë në shtëpinë e ish-gruas në SHBA, vret 5 persona Një person i armatosur ka hyrë në banesën e ish-bashkëshortes së tij në SHBA, duke hapur zjarr, ku si pasojë kanë mbetu
Arrestohet 30 vjeçari nga Lazarati i dënuar me 21 vite burg Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 30 vjeçarin, i cili është dënuar me 21-vite burg dhe është shpallur në kërkim nga an
Ja dhurata e Ledionit për Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Muaji janar ka qënë shumë i shenjtë për Sara Hoxhën, e cila ka festuar 19 vjetorin. I dashuri i saj Ledion Liço i ka
Vdekja e 14-vjeçarit, familja i fal gjakun personit që e aksidentoi Varrimi i djaloshit 12 vjeçar, Adem Badalli, nga Prizreni, i cili humbi jetën nga një aksident natën e Vitit të Ri, do t
Së shpejti klipi i Sonit me këngëtarin libanez (FOTO LAJM) Soni Malaj ka lajmëruar të gjithë fansat, se së shpejti ata do të dëgjojnë këngën e saj më të re, në bashkëpunim me këng
"Mos e dh... punën" e Jacobsonit bën xhiron e botës (VIDEO) Ambasadorja amerikane në Kosovë, Tracey Ann Jocobson theksoi se liderët kosovarë e kanë "dh... punën", duke ngulur këmbë
Partia e Fortë i përgjigjet Jakobsonit: Jemi kaps (VIDEO) Kryetari i Partisë së Fortë, Visar Arifaj është shprehur se Jacobsoni nuk ka pse të çuditet se përse puna ka arritur der
Gazeta maqedonase "Veçer" gallatë me bustin e Majkëll Xheksonit Gazeta "Veçer" ka publikuar një artikull, sipas të cilit në qendër të Shkupit do të vendoset busti i këngëtarit Majkëll
Përmendore e Majkëll Xheksonit në mes të Shkupit? Në 70-vjetorin e çlirimit të Shkupit, më 13 nëntor do të vendoset përmendorja e një ylli pop-i, e një muzikanti me famë
MAS kallëzim penal në Prokurori ndaj “Vitrina” Sh.P.K. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka depozituar sot në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, kallëzim penal ndaj Shoqëris
Plasin ofendimet në Instagramin e Sonit: Nëna ime është më e bukura! (FOTO LAJM) Soni Malaj është një uragan i vërtetë, ndërsa me mjaft klas i është kundërpërgjigjur një fanseje, e cila ofendonte nënën
Vritet në Siri një shqiptar i Maqedonisë? Këto ditë në Siri është vrarë një i ri shqiptar 23-vjeç nga lagjia Gazi Babë e Shkupit. Akoma nuk dihen rrethanat e n
Ish-kreu i OVL te UÇK-së kundërshton me forcë raportin e Uilliamsonit Ish-kryetari i OVL-UÇK-së, Muharrem Xhemajli ka kundërshtuar raportin e prokurorit të Task-Forcës së BE-së, Clint Uillia
Gjuriç: Serbia do ti tregojë botës raportin e Uilliamsonit Duket se raporti i Uilliamsonit është një karem i mirë për zyrtarët e lartë serbë, që të mund "të prishin imazhin e Koso
Policia mobilizohet në kërkim të Gani Gecit Qendra e policisë në Skënderaj është mbushur me policë të njësisë speciale të Kosovës, ROSU. Ata janë vënë në kërkim
Ia plasin bombën në oborr të shtëpisë Sot herët në mëngjes, rreth orës 5, në lagjen Singiliç të Shkupit, më saktë në rrugën 12, me numër 31 është hedhur një
Hooper: Raporti i Uilliamsonit nuk errëson UÇK-në Ish-diplomati amerikan dhe eksperti i çështjeve të Ballkanit, James Hooper tha se raporti i Uilliamsonit shërben për të
Serbia e kënaqur me raportin e Uilliamsonit Qeveria e Serbisë ka mirëpritur njoftimin e Task-Forcës së BE-së për akt-akuzën lidhur me pretendimet se eprorë të UÇK-s
Ja çfarë kanë shkruar mediat ndërkombëtare për raportin e Uilliamsonit Lajmi që krerë të lartë të UÇK-së mund të akuzohen për krime kundër njerëzimit, sipas raportit të Uilliamsonit, është kt