999 rezultate për

sonit

Ajsi e revoltuar për abuzimin: Duhet të vrisja veten që t’më besonit?! Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Tare qartëson çdo gjë rreth situatës së Andersonit Tare në një intervistë për “Mediaset Premium” ka mohuar të ketë marrë ndonjë kërkesë për t’u nxjerrë në merkato nga Ande
Gabimi i madh i policisë që mund të shpëtonte jetën e Arielës dhe Aldisonit Pavarësisht se ka kaluar më shumë se një javë nga ngjarja e rëndë në Tiranë ku Aldison Belulaj qëlloi me 3 plumba Ariela
Flet kushëriri i Aldisonit: Duam paqe mes familjeve Një javë pasi vrau me armë zjarri vajzën që donte, Ariela Murati dhe më pas plagosi veten me armë zjarri, dje ka ndërrua
Ariela e Aldisoni do të prehen në të njëjtat varreza Ka ndërruar jetë një javë pasi u vetëplagos me armë zjarri, Aldison Belulaj. 23-vjeçari nga Fieri plagosi veten me ar
Nuk ishin në spital, si e morën vesh familjarët e Aldisonit lajmin e rëndë Ka ndërruar jetë 23 vjecari Aldison Belulaj i cili vrau me 4 plumba studenten e Juridikut, Ariela Murati. Plumbat që
Bëjani këto pyetje personit me të cilin po dilni Askush nuk ka një sy më të mprehtë kur vjen puna te gabimet nëpër marrëdhënie se sa avokatët e divorcit. Ata janë dëshmi
Prekëse, familja e Aldisonit dërgon lule në vendin ku u vra Ariela (FOTO LAJM) Sot, bëhen 5 ditë nga tragjedia mes Tiranës ku Aldison Belulaj vrau me armë zjarri ish-të dashurën e më pas qëlloi edhe
Frikë nga hasmëria, familjarët e Aldisonit nuk pranohen në varrimin e Arielës Ne fshatin Zharrës, ku banojnë familjarët e Aldison Belulajt ka pllakosur heshtja. 23 vjeçari tronditi opinionin publik
Paralajmërimi i Aldisonit: Një plumb për mua dhe një plumb për të Vrasje e paralajmëruar, mund të quhet vrasja e 21-vjeçares Arjela Murataj, studente në Fakultetin e Drejtësisë. Ajo
Rrëfehet xhaxhai i Aldisonit: Ata ishin të lidhur që në gjimnaz U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
Dhimbja pllakos familjen e Aldisonit, ata nuk dinin asgjë për historinë me Arielën U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
Flet shoku i Aldisonit: Ishte djalë i qetë, nuk i binte njeriu në qafë Duket se dashuria e Aldisonit për Arielën dihej vetëm nga miqtë e tyre më të afërt dhe familjarët e vazës. Një nga m
Sëmundja e Parkinsonit, cilat janë shenjat e para Sëmundja e Parkinsonit është një sëmundje kronike progresive, degjenerative e trurit. Shfaqet kur disa qeliza nervore të
Arrestohet pedofili i Podujevës Të mërkurën, Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili dyshohet për ngacmim seksual të katër vajzave nën moshën
Sëmundja e Parkinsonit, cilat janë shenjat e para Sëmundja e Parkinsonit është një sëmundje kronike progresive, degjenerative e trurit. Shfaqet kur disa qeliza nervore të
Del emri i personit që u vra në Çair Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë konfirmon incidentin e përgjakshëm në Çair. Zyrtarë të MPB-së kanë konf
Publikohet leja e banimit të Sarah Blloshmit, ja vendi ku ka jetuar në Shqipëri Studiuesi Kastriot Dervishi çdo ditë publikon dokumente të rralla të shtetit Shqiptar. Sot në llogarinë e tij në Fac
Gazetarja zbulon emrin e personit të dytë që ishte në makinë me biznesmenin Pak pasi gazetari Artan Hoxha doli dhe deklaroi se biznesmeni i arrestuar Orest Sota nuk kishte qenë i vetëm në makinë t
Aktakuzë ndaj personit që kërcënoi gazetarin Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj Miftar Berishës i cili në muajin korrik të këtij viti kishte