999 rezultate për

sonit

Aktakuzë ndaj Kryetarit të Ndërtuesëve Prokuroria Themelore e Pejës ka ngritur aktakuzë ndaj kryetarit të Shoqatës së Ndërtuesve dhe Prodhuesve të Materialit N
Kuriozitete për botën që nuk do i besonit asnjëherë Në Filipine, ka një ishull brenda një liqeni në një ishull brenda një liqeni në një ishull. Duket një formulim i palo
Humbi përballë Sonit, Aulona ofendon komentuesen Aulona Musta humbi garën në DWTS përballë Soni Malajt. Ajo shprehu pakënaqësi të madhe për këtë rezultat duke shkaktu
Nuhatësja e ndërrimit te jetës (FOTO LAJM) Një 24-vjeçare australiane pretendon se mund të nuhasë vdekjen. Ari Kala thotë se ndjen një aromë si të ëmbël kur qëndr
Përkulja e pamundur e Michael Jacksonit, tashmë shpjegohet edhe shkencërisht Neurokirurgët kanë përshkruar në detaje sesi Michael Jackson arriti të realizonte përkuljen biomekanikisht të pamundur n
Emocionuese, shënon pas katër vitesh dhe golin ia dedikon Fergusonit Giuseppe Rossi ia kushtoi Alex Fergusonit golin e shënuar pas 1 449 ditësh "agjërim" në Seria A. Në këtë mënyrë, sulm
Guardiola i uron shërim të shpejtë Fergusonit Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka uruar që Alex Ferguson të shërohet sa më shpejt, derisa legjenda e Manchest
Ronaldo mesazh motivimi Fergusonit pas shtrrimit në spital Ish-ylli i Manchester Unitedi, Sir Alex Ferguson, ka dalë në mbështetje të ish-trajnerit të tij Ferguson. Ai iu nënsh
Hazirit nuk i intereson, ia vazhdon mandatin drejtorit me aktakuzë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka bërë prezantimin e ekipit të ri të drejtorëve komunalë. Haziri që po
Mënyra për të mësuar "gjithçka" brenda 20 orësh “Jetoni sikur keni për të vdekur nesër. Mësoni sikur keni për të jetuar përgjithmonë”, ka thënë Mahatma Gandi. Çfarë
Trajtimet mjekësore për sëmundjen e Parkinsonit Sëmundja e Parkinson-it vjen nga çrregullimet e sistemit nervor qendror, incidenca e të cilës po rritet gradualisht. Shu
Negociatat për rinovimin e Alissonit në rrugën e duhur Alisson Becker dëshiron nga Roma më shumë se 3.5 milionë euro në sezon me rinovimin e kontratës së re. Sipas Rai Spo
Mësohet identiteti i personit që bëri vetëvrasje sot në burg Është mësuar identiteti i personit që bëri vetëvrasje sot në burgun e Manastirit. Bëhet fjalë për 54 vjeçarin I.D. nga k
Zbardhet identiteti i personit që goditi policinë, e shkuara e errët Personi me xhaketë të kaltër, i cili goditi njërin nga pjesëtarët e Njësisë Speciale të Policisë, gjatë përpjekjes së ty
Momenti që humbëm: Klevi s’i ndahet Sonit (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj është pjesë e edicionit special të “Dancing With The Stars”, i cili nisi dje në mbrëmje. Përve
Habit Arian Çani, ngre këmbët në mes të emisonit (FOTO LAJM) Arian Çani, një nga figurat më të njohura për publikun shqiptar ka disa vite që shfaqet në ekran tek "Zonë e lirë". Dje
Soni Malajt iu gris fustani? E vërteta që fshihet (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që i është përkushtuar shumë palestër. Soni Malaj ka mundur krijojë forma trupore
Roma i ofron Alissonit rinovimin me klauzolë të çmendur Sipas medieve italiane Roma sapo i ka ofruar kontratën e re Alissonit e cila do të jetë deri në vitin 2023. Në kontra
Roma gjen zëvendësuesin e Alisson, në rast e humbasin brazilian Roma nuk dëshiron ta largojë Alissonin dhe po përgatit një kontratë të re me 90 milionë euro klauzolë largimi. Por në ra
Aktakuzë për dëmtimin e shtëpisë së vjetër në Prizren Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër personit A.M., për shkak të veprës penale, dëmtimi, shkatërri