999 rezultate për

sonila

Agjente ruse? Sonila Meço i përgjigjet avokat Ngjelës Gazetarja Sonila Meço, me anë të një postimi në Facebook i është përgjigjur avokat, Spartak Ngjelës, pas akuzave që i ky
Çudit Ngjela: Sonila Meço, agjente ruse Avokati, Spartak Ngjela ka bërë një reagim të ashpër ndaj gazetares, Sonila Meço pas intervistës që ajo bëri me kryemini
Jonida Maliqi shpërthen në lot në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja Jonida Maliqi, e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën "Ktheju tokës", ishte e f
Sonila Meço: Do të kemi fatin e Turqisë Sonila Meço ka një parashikim të zymtë për të ardhmen e vendit në proceset integruese në BE. Ajo shkruan se çfarëdo
Me këmbën e fashuar dhe paterica, Sonila Meços i ndodh incidenti Gazetarja Sonila Meço ka dëmtuar këmbën këtë vit duke mos e nisur mbarë. Ka qenë vetë ajo që e ka publikuar këmbën e
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Pas një lufte me një sëmundje të rëndë, ditën e sotme gazetarja Sonila Mesareja, ka ndërruar jetë. Njoftimin e ka bë
Sazan Guri puth Sonila Meçon LIVE në emision (VIDEO) Gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t, mbrëmjen e të enjtes ka pasur një moment “pikant”, kur ambientalisti i njohur
E transferoi në Pukë, kush është prokurorja që paditi Arta Markun Prokurorja e Krimeve të Rënda, Sonila Muhametaj mesohet se ka paditur kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Padia
Treshe për qejf me Tatën! Të gjitha fotot e "Dan Bilzerianit" të Shkodrës (FOTO LAJM) Fotot e tyre treshe në shtrat bënë xhiron e rrjeteve sociale para se Renard (Frederik) Tata të arrestohej për shfrytëzim
Treshe në shtrat me "Dan Bilzerianin" e Shkodrës, e reja çudit me dëshminë e saj (FOTO LAJM) Fotot e tyre thyen rrjetin për shkak të përmbajtjes. Renard (Frederik) Tata, i arrestuar për shfrytëzim prostitucion
U fol se do të kthehej në "Ora News" por Sonila Meço dështon sërish Sonila Meço është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri, por prej vitesh është jashtë ekranit. Pasi u fol se
Sonila Meço dhe Adi Krasta bëhen sëbashku në një television të ri Prej muajsh televizionet shqiptare po preken nga ndryshime të njëpasnjëshme në staf, por jo vetëm. Së fundmi ka qarku
Sonila Meço, xheloze e "tmerrshme" për bashkëshortin e vajzën (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka nisur pushimet e fundjavës bashkë me familjen. Ajo ka postuar në Facebook nj
Të hutuar pas Botërorit, Sonila Meço bën thirrje për vigjilencë Ndërkohë që oponioni publik zien nga emocionet për Botërorin gazetarja Sonila Meço rikthen në vëmendje një "problem edhe
Thirrja e Sonila Meços: Zgjohuni, aksi Tiranë-Durrës do të bëhet me pagesë! Ndërkohë që oponioni publik zien nga debati për aktorët e teatrit Kombëtar, moderatoja Sonila Meço rikthen në vëmendje n
Çfarë i bëri bashkë Valbona Selimllarin dhe ish-gruan e Ermal Hoxhës Ish-missi i parë shqiptar Valbona Selimllari është një nga femrat më të bukura të vendit tonë. Ajo është mjaft aktive
Fitoi apo dështoi sot Basha? Flet Sonila Meço Protesta e sotme e opozitës u shënua me 12 të lënduar, policë e pjesmarrës e disa incidente të tjera. Por ndërkohë q
Sonila s'ia përton Ramës: Hap edhe një Big Brother, ke humbur kontaktin me realitetin Kryeministri Edi rama ka njoftuar se tashmë ERTV do të ketë një rubrik të re, me lajmet qeveritare. Gazetarja Sonila
Sonila publikon foton e ëmbël: Copëza lumturie (FOTO LAJM) Gazetarja shumë e njohur Sonila Meço është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është edhe nënë e
Kuksianët vandalë? Sonila Meço i mbyll gojën Edi Ramës (FOTO LAJM) Moderatorja Sonila Meço nuk i ndahet Ramës për protestën në Rrugën e Kombit. Me anë të një postimi në Facebook, Meço