999 rezultate për

sonila

Sonila Meço dhe Delinda Disha kanë një "fatkeqësi" me burrat: T'a rrëfejmë njëherë e mirë! E ftuar në Tempora nga Sonila Meço në Rtv Ora, aktorja e humorit, Delinda Disha, tregoi mbi përvojën e saj të punuarit m
"Po të jesh 2 metra, nuk je hajdut", Sonila Meço ironizon keq Edi Ramën "Ke parë ndonjëherë hajdut 2 metra ti? Ke parë të kapet ndonjë hajdut 2 metra? Nuk ka, ta harrosh". Pas kësaj deklara
20 vjeç në Paris, Sonila Meço ndan foton e veçantë: Bridhnim Europën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e emisionit “Tempora”, Sonila Meço, pak kohe me pare ka postuar një foto në “Instagram” kur ka qenë
Si asnjëherë me bikini, do mahniteni nga format e Sonila Meços (FOTO LAJM) Ajo është mjaft e rezervuar për jetën private duke qëndruar larg intervistave, dhe fotot e Sonila Meços në rrjetet socia
FNSH zbarkoi në Ora News, reagon ashpër Sonila Meço Ditën e sotme, pas vendimit të SPAK, në ambientet e Ora News zbarkoi FNSH. Në pjesën e jashtme të ambienteve të telev
20 vjeç në Paris, Sonila Meço ndan foton e veçantë: Bridhnim Europën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e emisionit “Tempora”, Sonila Meço, së fundmi ka postuar një foto në “Instagram” kur ka qenë 20 vje
E magjishme mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës. Atje Sonila po pushon
10 milion lekë gjobë, reagon ashpër ndaj Ramës Sonila Meço Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor ia ka vënë emisonit të drejtuar nga gazetarja Sonila Meço gjobë për shkak se ka pas
Familja nga Maliqi në kushte të vështira, dy vajzat: Nuk e përballojmë dot jetën! Gazetari i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët”, Ferit Lika udhëtoi së bashku me stafin e emisionit takuan mësuesen kuj
Sonila Meço tregon një kujtim nga jeta e saj në të cilin Alketa kishte shumë gisht Në një intervistë për “Why Not”, Sonila Meço u pyet në lidhje me disa nga figurat më të njohura të ekranit, ku i duhej t
"Mbaroi shkëlqimi yt", Sonila Meço fiton bastin me pronarin e televizionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço ishte e ftuar në "Why not", ku ka folur gjatë për karrierën e saj n
Rruga Kardhiq-Delvinë, KLSH kallëzon për shkelje Sonila Qaton Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar për shkelje në Prokurorinë e Tiranës ish-drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqi
Sonila Meço: Boll më, le të flasim tani për betonizimin kriminal! Sonila Meço nëpërmjet një shkrimi ka vendosur që të hedhë vëmendjen te përgjegjësit e ndërtimit kriminal sipas saj në Sh
Sonila Meço: Bukë e thekur me gjalpë, ç’do më shumë nga jeta? Gazetarja e njohur, Sonila Meço është një ndër personazhet mjaft të komentuar në mediet sociale. Kjo për faktin se ajo ë
Sonila Meço zbulon pengun e madh të jetës (FOTO LAJM) Sonila Meço ka zbuluar një nga gjërat që i ka mbetur peng në jetën e saj. Në një foto të publikuar në rrjetet socia
"Pengu i jetës" Sonila Meço tregon merakun më të madh të së kaluarës (FOTO LAJM) Një ndër pengjet më të mëdha të jetës së Sonila Meços është violina. Moderatorja ka publikuar një foto në Instagram k
Sonila Meço: Ilir Meta, një president që se përfill askush! Shkarkimi i Presidentit Ilir Meta është kthyer në një ndër cështjet më të komentuar në media. Sipas gazetares Sonila
"Po nuk zihet njeriu për një burrë!" Kjo video e Eni Çobanit po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Ditën e djeshme, gjatë rubrikës “Shihemi në gjyq” tek “E diela shqiptare”, juristja Eni Çobani e ka humbur durimin me ra
Dorëhiqet Sonila Qato, ragon PD: Nesër nxjerrim provat e skandalit Ditën e sotmë drejtoresha e ARRSH-së Sonila Qato dha dorëheqjen, gjë të cilën e bëri publike vetë ajo me anë të një dekl
Live në emision me pizhama, habit Sonila Meço (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja, Sonila Meço si kurrë më parë është shfaqur me pizhama për të dhënë një intervistë për emision