999 rezultate për

soni

Partneri ju kontrollon celularin? Mësoni arsyet që fshihen pas këtij veprimi (FOTO LAJM) Padyshim që një lidhje të jetë e shëndetshme duhet pikë së pari të formohet besim tek njëri-tjetri. Por ndodh që ndon
Dhunohet personi që shiste bileta në mënyre ilegale Një person afër stadiumit është rrahur nga persona të panjohur pasi që kishte provuar të shiste bileta në mënyrë ilegale
Mësoni si do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme Sapo u mbyll java me një ditë të bukur vjeshte. E njëjta situatë, do të jetë prezente gjatë pesë ditëve të ardhshme.
Sonila Meço: Bukë e thekur me gjalpë, ç’do më shumë nga jeta? Gazetarja e njohur, Sonila Meço është një ndër personazhet mjaft të komentuar në mediet sociale. Kjo për faktin se ajo ë
Plane për sot, mësoni si do jetë moti Nuk pritet të ketë reshje shiu ditën e sotme, ndërsa pritet që të ketë rritje të temperaturave. Moti sipas Institutit
Kurrë, mos bëni gabim t'i besoni këtyre 3 shenjave të horoskopit Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat janë gënjeshtra, dhe sa më pak të thuhen aq më mirë do të is
Fotot "Para dhe Pas" që do ju bëjnë të besoni në ndryshimet dramatike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është e vështirë ti surprizosh njerëzit me ndryshimet në look. Gjithsecili është i lirë dhe shumicat
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
Ky është personi që tragjikisht humbi jetën pas përplasjes me autobus në Prishtinë Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në të ftohtë (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Po vjen dimri, mësoni të përgatisni vetë një krem ushqyes për lëkurën e duarve Jo vetëm i ftohti dhe ndryshimet e temperaturave; edhe përdorimi i larësve dhe detergjentëve agresivë i bën duart tona t
Emocionuese, gjesti i fanses së vogël e bëri Gashin personin më të lumtur në botë (VIDEO) Reperi me origjinë shqiptare, Gashi, na ka bërë të gjithëve të ndihemi krenarë. Me punë të vazhdueshme, ai arriti të
Ky është personi i parë që takoi Kurti pasi fitoi zgjedhjet Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, një ditë pas zgjedhjeve dhe shpalljes së fitores ka shkuar në
Mjafton vetëm një javë për të eliminuar kilet e tepërta përgjithmonë, mësoni sekreti Vjeshta është koha ideale për rehabilitimin e kileve të tepërta të marra gjatë këtyre muajve të fundit. Në vetëm një jav
"Personi që u filmua duke blerë vota, nuk është as anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje" (VIDEO) Zëdhënësi për media nga Lëvizja Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, i ka kundërshtuar raportimet se një person me emrin Qamil
Çfarë ndodh kur psikopatët bien në dashuri? Mësoni disa fakte interesante Rreth 1% e popullsisë mund të jetë psikopate, sipas një studimi. Njerëzit që konsiderohen psikopatë luftojnë me shprehje
Kurrë, mos bëni gabim t'i besoni këtyre 3 shenjave të horoskopit Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat janë gënjeshtra, dhe sa më pak të thuhen aq më mirë do të is
Shtëpi në Sicili për vetëm 1 euro, mësoni arsyejen e shitjes Për shumë njerëz është ëndërr të jetosh në Itali. Ndaj një komunë e njohur e Sicilisë e quajtur Sambuca është duke ndihm
Atlete akull të bardha? Mësoni sekretin Vera iku, por atletet e bardha do të na shoqërojnë edhe për pak kohë sepse gjërat e preferura, s'njohin afate! Të gjithë
Sonila Meço zbulon pengun e madh të jetës (FOTO LAJM) Sonila Meço ka zbuluar një nga gjërat që i ka mbetur peng në jetën e saj. Në një foto të publikuar në rrjetet socia