999 rezultate për

sondazhin

Zgjedhjet në SHBA, CNN: Biden kryeson sondazhin ndaj Tramp Është reduktuar avantazhi i Joe Biden-it ndaj Donald Trump-it në garën për Shtëpinë e Bardhë. Sipas një sondazhi të C
FIFA hap sondazhin për golin më të bukur të Botërorit Sot FIFA ka hapur në faqen e saj zyrtare sondazhin për golin më të bukur të Kampionatit Botëror. Në këtë sondazh do t
Agron Llakaj nxjerr sondazhin e tij: Sa mandate marrin PS, PD, LSI... “Po qesh sepse s’dua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,”-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agr
Nisma: Vetëvendosje e porositi sondazhin Deputetja e Nisma për Kosovën, Valdete Bajrami, ka reaguar ndaj sondazhit të Lëvizjes Vetëvendosje, i cili Nismën e radh
Zgjedhjet në Gjermani, Schulz kalon Angela Merkelin në sondazhe Rivali social-demokrat i kancelares gjermane, Angela Merkel, ka regjistruar një rezultat më pozitit në sondazhin e kryer
Molliqaj për sondazhin: Ja pse na sulmon PDK e LDK Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj ka folur në lidhje me sondazhin e Institutit Demokratik t
VV pranon se pagoi 1.770 euro për sondazhin e "UBO Consulting" Lëvizja Vetëvendosje ka pranuar se ka paguar 1 mijë e 770 euro për hulumtimin nga OMNIBUS për sondazhin e publikuar ditë
De Biasi “nënkampion” në sondazhin e Sportmediaset Trajneri i Kombëtares u rendit i dyti duke marrë 31% të votave, duke u vlerësuar kështu për arritjen e tij me Shqipërinë
PD: IPR Marketing kapet në flagrancë duke manipuluar sondazhin Sondazhet për zgjedhjet dhe rezultatet paraprake nuk kanë marë pëlqimin e çdo partie. Është Partia Demokratike, e cila k
Votoni kandidatin e preferuar në sondazhin e Portalit Albeu Tashmë edhe zyrtarisht ka filluar fushata elektorale dhe partitë kanë ndezur motorët për të promovuar kandidatët e tyre.
Sondazhi i Sport.es: Ja i preferuari i tifozëve të Barçës (FOTO LAJM) Paul Pogba mbetet në krye të listës së dëshirave të drejtuesve të Barcelonës por jo vetëm kaq. Edhe tifozët katalanas e
Sondazhi: Joan Laporta presidenti i ri i Barcelonës Me shumë mundësi do të jetë Joan Laporta presidenti i ri i Barcelonës. Sipas një sondazhi të zhvilluar nga një radio kat
Më i miri i historisë, Messi mund CR7-ën në sondazhin e "Marca"-s (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze spanjolle "Marca" publikoi dje rezultatet sondazhit në lidhje me pyetjen "Kush është futbollisti më i
Sondazhi i Albeut, si kanë lëvizur votat e partive gjatë dy muajve të fundit! Sondazhi me pyetjen "Nëse sot do të bëheshin zgjedhjet, për cilën parti do të votonit?" i publikuar nga Portali Albeu dh
Rama bleu 30 mijë euro sondazhin që nxjerr fitues opozitën Kreu i Aleancës Kuq e Zi sulmoi sot kryetarin e Partisë Socialiste Edi Rama duke e akuzuar atë se ka paguar 30 mijë euro
Top 10 femrat më "hot" në planet (FOTO LAJM) Gwyneth Paltrow mund të jetë shpallur femra më e bukur në planet, por Mila Kunis konsiderohet si ajo më seksi në botë si
Gol "Mbret" i Europianëve (VIDEO) Goli i Marco Van Basten në finalen e Euro 88 përballë ish Bashkimit Sovjetik është përzgjedhur nga tifozët si goli më i
Merrni pjesë në sondazhin "Si e vlerësoni Propozimin e Ahtisaarit?" Merrni pjesë në sondazhin e Albeu.com me pyetjen "Si e vlerësoni Propozimin e Ahtisaarit?". Ju mund t&eum