999 rezultate për

sondazhe

Le Pen udhëheq sondazhet në Francë Sondazhi i fundit i ndërmarrë nga “Cevipof” dhe i publikuar këtë të enjte nga “Le Monde” në faqen e internetit, tregon s
"Të gjitha sondazhet e nxjerrin BDI-në fituese" (FOTO LAJM) Kandidati për deputet në zonën e katërt zgjedhore nga radhët e BDI-së, Artin Spahiu, ka komentuar sondazhin e fundit të
Kush do të fitojë? Ja rezultatet e 14 sondazheve ... Zgjedhjet presidenciale në SHBA tashmë kanë filluar. Në vendvotimin e parë të hapur, Clinton ka marrë katër vota ndërsa
Zgjedhjet në SHBA / Ja kush kryeson në sondazhe FBI njoftoi se nga kontrolli i e-maileve të zbuluara, nuk janë gjetur prova për vepra penale të dënueshme të kandidates
Sondazhet/ Hillary Clinton është më pak e sinqertë se Trump Sipas sondazheve të Ëashington Post, 46 për qind të popullatës kanë thënë se Donald Trump është më i sinqertë se Hillary
Clinton rikthehet në epërsi ndaj Trump Kandidatja demokrate për presidente, Hillary Clinton dhe Republikanin Donald Trump, kanë vazhduar të sulmojnë karakteret
Sondazhet/ Trump redukton disavantazhin ndaj rivales Clinton Thuajse dhjetë ditë para zgjedhjeve presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kandidati republikan, Donald Trump
Trump i konsideron sondazhet e zgjedhjeve si të manipuluara Kanë mbetur edhe dy javë nga fushata presidenciale në SHBA, ndërkohë që Hillary Clinton dhe Donald Trump po bëjnë përga
Sondazhet pas debatit në SHBA, Klinton fituese me 52% Debati i tretë dhe i fundit mes kandidatëve presidencialë, Hillary Clinton dhe DonaldTrump filloi pa shtrëngim duarsh me
Përmbledhjet e sondazheve të CNN nxjerrin fituese Clintonin Kandidatja demokrate për presidente, Hillary Clinton, po udhëheq në garën me rivalin e saj republikan, Donald Trump, me
Sondazhet në SHBA/ Clinton kryeson me 48% kundrejt Trump Nga sondazhet e kryera mbas debatit të parë midis kandidatëve, Hillary Clinton, kandidatja demokrate për presidente të S
Kroacia voton/ Sondazhet: Asnjë fitues i qartë Nga ora 8:00 e mëngjesit deri në orën 19:00 kroatët kanë hedhur votën e tyre për qeverinë e re. Sipas sondazheve të f
Sondazhet, Trump përmbys demokraten Clinton Donald Trump ka përmbysur së fundi situatën duke shënuar një epërsi të lehtë ndaj rivales së tij Hillary Clinton. Ne
Basha replikon me Ramën: Nëse sondazhet të tregojnë fitues, ç'e do Prengën, Ndokën, Roshin... Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Rama lidhur me takimin e sotëm të tij me an
Sondazhet: Ja kush i fiton zgjedhjet greke (FOTO) Rreth 10 milionë grekë me të drejtë vot iu janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të m
Sondazhet: Elhaida Dani fiton Eurovizionin (FOTO) Elhaida Dani është tejet e favorizuar nga sondazhet paraprake të realizuara në rrjete sociale dhe në matje të ngjashme.
Berisha: Ja përse nuk u besoj sondazheve Ish-kryeministri Sali Berisha është i ftuar sonte në studion e gazetares Eni Vasili duke folur për fushatën elektorale t
Agron Duka: Pres sondazhet, po rezultova fitues do dal vetëm përballë Dakos Agron Duka ka folur për herë të parë në media mbi kandidimin e tij të mundshëm në Durrës duke shpjeguar edhe shumë çësht
Ministri grek i Shëndetësisë: Syriza ka fituar Ministri grek i Shëndetësisë Makis Voridis ka thënë se zgjedhjet po fitohen nga koalicioni i partive të majta Syriza.
Sondazhet: Ja 3 kandidatët e PS-së për Bashkinë e Tiranës (FOTO LAJM) Partia Socialiste nis përgatitjet e zgjedhjeve për Bashkinë e Tiranës. Përmes një sondazhi me qytetarët e Tiranës, selia