999 rezultate për

solskjaer

Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Solskjaer i përgjigjet Raiolës për Pogban Pak ditë më parë Mino Raiola deklaroi se Paul Pogba mund të lërë Manchester United në fund të sezonit dhe se mes shumë a
Solskjaer nuk "mban" më, i përgjigjet ashpër agjentit të Pogba Ole Gunnar Solskjaer ka folur për situatën e tanishme që po kalon Paul Pogba te Manchester United. Mesfushori po përf
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels
Pogba u akuzua nga legjenda e United, Solskjaer: Ai mezi po pret të kthehet Pogba nuk po arrin të ketë një vazhdimësi sezonin e fundit te United kjo për shkak të dëmtimeve të shpeshta Trajneri
Solskjaer zbulon se United po punon për trasferimin e dy futbollistëve këtë merkato Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, është ende optimist se klubi i tij do t’i transferojë një ose dy l
Bordi i Manchester United ka marrë vendimin për të ardhmen e Solskjaer Manchester United nuk po arrin të gjejë vazhdimësinë me Solskjaer në krye. Prej kohësh është përfolur se norvegjezi ë
Shkak ekipet e "vogla", Solskjaer merr një psikolog për futbollistët e tij Ole Gunnar Solskjaer raportohet se ftuar në skuadër një psikolog sportiv. Arsyeja e këtij vendimi është për të përmir
Solskjaer i bindur se United ka bërë hapa përpara kundër Liverpool Trajneri Ole Gunnar Solskjaer pretendon se Manchester Unitedi bëri hapa të mëdhenj përpara në ndeshjen e fundit të Premi
Lampard i kundërpërgjigjet legjendës së United: Nuk e kam më të lehtë se Solskjaer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, i ka mohuar pretendimet e legjendës së Manchester Unitedit, Roy Keane, se ai i shman
Pogba larg United, Solskjaer mendon për zëvendësuesin Mesfushori i Bayern Munchen, Thiago Alcantara, mund të largohet nga bavarezët në merkaton e verës. Sipas ‘The Sun’, span
Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
Man Utd anulon udhëtimin në Lindjen e Mesme për këtë arsye Moti i ngrohtë në atë rajon shpesh shihet si një klimë ideale për futbollistët për t’u rikuperuar dhe prishur dimrin evr
Solskjaer në "gjemba", Allegri pret pas "derës" Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se është favoriti për ta zëvendësuar Ole Gunnar Solskjaerin,
E zbulon Solskjaer: Maguire mungon edhe në fundjavë Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar se Harry Maguire është në dyshim për ndeshjen e fundjavës së Manchester Unitedit, kundër
Solskjaer i bie në "kokë" skuadrës së tij: Kurrë s’kemi luajtur kaq keq Trajneri Ole Gunnar Solskjaer e vlerësoi paraqitjen e Manchester Unitedit në pjesën e parë të ndeshjes kundër Manchester
Solskjaer flet për Guardiolan: I mirë, por jo sa Ferguson Ole Gunnar Solskjaer thotë se Pep Guardiola nuk është trajneri me më së shumti ndikim në histori të Premierligës – pasi
Asnjë goditje serioze në portë, tifozët kërkojnë shkarkimin e Solskjaer Manchester United dështoi të marrë pikë kundër Wolvesit në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të FA kupës. Përveq që nuk
Solskjaer zbulon të vërtetën e Pogba, do të operohet në kavilje Mungoi edhe në ndeshjen me Arsenalin, të cilën Manchester United e humbi me rezultatin 2-0 (Pepe 8’, Sokratis 42’), duke
Solskjaer shuan dilemat për të ardhmen e Pogba Mesfushori francez mund të qëndrojë në Manchester United së paku deri në verën e ardhshme. Për të flitet se mund të rikt