999 rezultate për

solli

Ky është njeriu i cili solli Solskjaerin në drejtimin e Unitedit Ka qenë legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, personi që ka ndërmjetësuar marrëveshjen për rikthimin e bujshë
Mourinho i sjell ters ekipit të Setubalit (FOTO LAJM) Pas shkarkimit pak ditë më parë nga Manchester United,Jose Mourinho u kthye në vendlinjen e tij teksa ka ndjekur skuadrë
Jugu në terr dhe me rrugë të bllokuara, problemet që solli moti i keq gjatë 24 orëve I gjithë Qarku i Gjirokastrës është përfshirë nga reshje të dendura shiu që prej 48 orësh. Bashkë me reshjet po shfaq
Mblidhet Këshilli i Sigurimit, ky është momenti që solli Rusinë dhe Ukrainën në prag të luftës Rusia dhe Ukraina ishin pranë luftës ditën e djeshme ku tre anije ukrainase u pushtuan nga forcat speciale ruse në detin
Pamje të rënda! Ky është gishti i këputur i polices që u plagos në protestë (FOTO & VIDEO) Protesta e banorëve të Unazës së Re para Parlamentit ditën e enjte, shpërtheu në dhunë ku të plagosur mbetën disa policë
Solli ferrin në kuzhinë, Renato jep përgjigje për të gjithë ata që e shanë Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli, iu përgjigj sot në renatomekolli.com të gjitha komenteve për show-n e famshëm
Buffon, portieri që solli risinë Nuk ka asnjë diskutim që Xhanluixhi Buffon është ndër portierët më të mirë në historinë e futbollit. Gardiani që aktuali
Shënoi golin e parë me Interin, kjo është bukuroshja që i solli fat Lautaros (FOTO LAJM) Sulmuesi Lautaro Martinez shënoi një super gol në ndeshjen që skuadra e tij Interi fitoi përballë skuadrës së Cagliarit
Priteshin 2 por lindën 3, prindërit kërkojnë ndihmë për rritjen e tyre (VIDEO) Libonika Dodoveci, 25 vjeçe, banore e fshatit Drizë në Kuçovë solli sot në jetë trinjakët gjatë një lindje çezariane.
Solli në jetë një djalë, moderatorja sjell videon e veçantë (VIDEO) Moderatorja e njohur Jona Spahiu ka sjellë në jetë djalin e saj. Ajo i ka vënë emrin Raiden, të cilin siç shpjegon v
"Problematik gajs" që solli sot ndryshime te Thaçi, pse qeshi Vuçiçi? (VIDEO) Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, jo rrallë është kritikuar për anglishten e tij të dobët. Por e folura e tij në takimi
Kiki çfarë? Aktorja e njohur sapo solli një sfidë të re që po tërbon rrjetin Le të themi që Kiki i përket së shkuarës. Momentalisht njerëzit janë fiksuar pas këtij kërcimi të aktores Lindsay Lohan:
Një gjobë e papaguar solli ekzekutimin mafioz të biznesmenit? Detaje tronditëse nga hetimi Arjan Ferracaku u ekzekutua në mënyrë mafioze dy ditë më parë në zonën e Livadheve në Shkodër, ndërsa policia ka shoqëru
Nisin protestat në Kosovë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti më në fund ka vendosur t'i rikthehet protestave kundër ndarjes së Kosovës.
Vrasja në Shkodër, vjedhja që solli sherrin Një ngjarje e rëndë ka trondtur Shkodrën këtë pasdite. Prendush Fushaj 54 vjeç ka gjetur vdekjen pasi është gditur me
"Ish-Sofia" e Çanit tregon trupin pas lindjes, duket e magjishme (FOTO LAJM) Pak kohë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë, Sophia e 'Zonë e lirë' ka habitur me format trupore. Andonia Dobi u
Familjes që humbi pesë anëtarë sot, rruga i solli tragjedi edhe 29 vjet më parë Pesë anëtarë të familjes Sadikaj, nga fshati Sopi i Suharekës, kanë humbur sot jetën në një aksident trafiku. Ngjarja
I solli fat Tahiri, Joleza Koka hap hotelin e saj në Sarandë (FOTO LAJM) Të gjithëve ne na kujtohet shprehja e famshme e ish-kryetares së FRESSH-it, Joleza Koka e cila deklaroi se ishte zgjuar
Nga ari tek linoja, historia 2 000 vjeçare e kondomit (FOTO LAJM) Prezervativi është një nga mjetet seksuale më të njohura dhe të përdorura në botë. Pjesa më e madhe e individëve arrijnë
Lori Hoxha sapo solli trendin e ri të kësaj vere (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Ajo duket se po sjell trendin e ri kët