999 rezultate për

solli

IBM-ja i solli Kosovës rreth 15 milion euro Buxheti i Kosovës ka përfituar miliona nga policat kufitarë të sigurimit si rezultat i Marrëveshjes për Menaxhimin e Kuf
Selena Gomez bëhet me motër (FOTO LAJM) Dita e premte solli një "dhuratë" të veçantë për Selena Gomez… ajo u bë me motër. Mandy Teefey, e ëma e aktores, këngëta
Kasolli: Qeveria mori një vendim të çuditshëm për Komunën e Hasit Në lidhje me themelimin e komunës së Hasit ka reaguar edhe Afrim Kasolli nga rradhët e Lëvizjes Vetëvendosje. Sipas tij,
Imami në Elbasan: PD, partia që solli ndryshimin Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami zhvilloi sot një takim me studentët e ekonomikut në Elbasan. Gjatë fjalës së tij, Imam
Fulham kërkon Berishën Skuadra angleze, Fulham ka shprehur interesin ndaj portierit kosovar Etrit Berisha. Në një prononcim për Express, Arben
Trajneri humb toruan, sulmon futbollistin kundështar (VIDEO) Humbja 2-1 në 5 minutat e fundit të ndeshjes dhe kartoni i kuq i dhënë për protesta bënë që trajneri i Cosenzas, Gianluc
Edhe Drogba: Më solli Mou te Galatasaray Sulmuesi i Galatasarayt, Didier Drogba, ka treguar se para se të nënshkruante për gjigantin turk, ishte konsultuar me is
Pleqëria bën të veten, por Berluskoni nuk terhiqet (FOTO-LAJM) Ish-kryeministri italian, Silvio Berluskoni nuk është ndjerë mirë sot gjatë prezantimit të kandidateve të Pdl-së për zgj
Sneijder: Te Galatasaray më solli Mourinho Gjithçka u arrit ditën e djeshme: Wesley Sneijder është një futbollist i Galatasaray dhe e gjithë kjo me "bekimin" e pre
Nobeli për Paqen i dorëzohet BE-së Bashkimit Evropian i është dorëzuar të hënën me Çmimi "Nobel" për Paqen për rolin transformues të një kontinenti në luft
Aksident me nëndetësen bërthamore Një aksident që mund të kishte pasoja të rënda ndodhi mëngjesin e së dielës në ujrat e Oqeanit Atlantik, pasi një kryeqë
Udhërrëfyesi për liberalizimin e vizave, gati raporti i gatishmërisë Qeveria e Kosovës është në fazën e fundit të përpilimit të raportit të gatishmërisë, i cili në vete përmban të arriturat
Shqiptarët me avion privat drejt Britanisë Britania e Madhe është një prej vendeve më të preferuara prej shqiptarëve të cilët kanë përdorur mënyra të ndryshme për
Fanella që u solli ters Muambas dhe Morosinit Një futbollist i ri frikësohet se fanella e tij është e mallkuar. Paul Dame është futbollist nga Ishujt Faroe dhe deri m
Serbia t’i hapë arkivat e krimit Bashkësia ndërkombëtare duhet t’i bëjë presion Beogradit zyrtar, që ky t’i hapë arkivat e shtetit dhe t’i identifi
Serbia e solli Maqedoninë në krizë elektroenergjetike Shpallja e krizës elektroenergjetike në Maqedoni ndodhi për shkak se Qeveria e Maqedonisë i ka siguruar Serbisë energji
VIP-at që u bënë nëna në vitin 2011 Vitin që po e lëmë pas, përveç martesave, në mesin e yjeve trend ishte edhe të bërit prind, shkruan Koha. Ndër të parat
Rama: Më solli Nano nga Parisi? Enveri zbriti Berishën nga mali Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama tha dje në mbrëmje se ai do të jetë në 2013 kryeministër i vendit me një program
Ambasadori rus solli ndihmat në veri Serbët nga komune Leposaviqit kanë hequr sot barrikadën në rrugën Rashkë Leposaviq, para vendkalimit Jarinë për të lësh
Marrëveshja solli levizjen e lirë Shefja e delegacionit të Kosovës në bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, ka thënë se marrëveshja për menaxhimin e integru