999 rezultate për

solli

7 trende çizmesh që solli 2020-ta (FOTO LAJM) Eshtë zyrtarisht kohë çizmesh! Edhe pse këtë vit na është dashur të qëndrojm më shumë me shapka shtëpie, çizmet janë
Ish-presidentit që solli Maradonën te Napoli bën deklaratën emocionuese Dhimbjes për humbjen e Diego Armando Maradonës iu bashkua edhe ish-presidenti i Napolit në vitet ’80, Corrado Ferlaino,
Maradona ndërroi jetë, dalin pamjet nga shtëpia e tij (FOTO LAJM) Sot në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit botërore dhe atij argjentinas, Diego Armando Maradona
Solli në ekran Scooby-Doo, ndërron jetë Ken Spears Një nga ideatorët kryesorë të filmit të njohur për fëmijë “Scooby-Doo”, Ken Spears, ka ndërruar jetë në moshën 82-vjeçar
Kapsolli i këputi gishtat! Rrëfehet Ina Nuka: Jam fejuar dhe bashkëjetoj me të! Të gjithë e mbajmë mend Ina Nukun efektiven e cila humbi dy gishta të dorës pasi u plagos në një nga protestat kundër qe
Solli në jetë një djalë me modelen serbe, Gjimshiti zgjedh emrin (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij serbe, Alisa Menkovic solli në jetë djalin e parë me fut
Osmani e zhgënjyer: Delegacioni i Kosovës nuk i solli vendit ato që i premtoi Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka thënë se njohja nga Izraeli është një prej njohjeve më të rëndësishme që i ka ardh
Koronavirusi solli rekord në importet e sapunit dhe detergjenteve në vend Pandemia ka bërë që shqiptarët të kthejnë vëmendjen më shumë tek produktet e higjienës, detergjetët e sapunët.duart T
"Vdekja e tij më solli në Tiranë e më ndryshoi rrugëtimin", Rama homazh për të atin e ndjerë Kryeministri Edi Rama ka kujtuar sot të atin e ndjerë, përmes një homazhi postuar në rrjetet sociale, ku kujton ndër të
Enca sapo solli look-un më fiksues të kësaj vere (FOTO LAJM) Ajo eksploron gjithmonë duke sjellë risi me pamjen e saj. Bëhet fjalë për Encën. Disa kohë më parë, ajo u shfaq me
Ia solli djali nga Italia, shënohet rasti i parë me COVID-19 në këtë qytet të "gjelbër" Shqipëria gjendet në ditë të vështira për shkak të COVID-19. Pavarësisht se deri më sot nuk kishte asnjë të infektua
Shoqata e Transportit: Bashkia do na falte taksën, por na solli zarfin Shoqata e Transportit Ndërqytetas i ka kërkuar Bashkisë së Tiranës që të heqë taksën për këtë sektor. Në një konferen
Solli në jetë një vajzë, Jonida Vokshi merr bebushen në shtëpi Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh. Jonida solli në jetë një vajzë, të
Ua solli në majë të hundës karantina, burri hedh të dashurën nga ballkoni (FOTO LAJM) Karantina po sjell dëme të mëdha mendore tek njerëzit të cilët janë tashmë të bllokuar në banesat e tyre pa punë dhe pa
Kjo është gruaja amerikane që akuzohet se solli koronavirusin në Kinë Maatje Benassi është duke u ballafaquar me akuza të vazhdueshme se solli koronavirusin në Kinë. Maatje Benassi, një r
E rëndë, shqiptari vret vëllanë për t’i marrë mijëra euro që solli nga Zvicra Ngjarja e rëndë që ka goditur Kosovën pasditen e së enjtes, ku vëllai ka vrarë me armë zjarri e më pas ka djegur vëllain
Izolimi ia solli ''në majë të hundës'', Enca: Kaq dua nga jeta tani (FOTO LAJM) Si gjithë të tjerët, edhe këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, është izoluar për shkak të pandemisë. Pak minuta
E akuzoi që solli fëmijët në zemrën e pandemisë, Wanda Nara "masakron" Maxi Lopez Uanda Nara i është përgjigjur ish-burrit të saj, Maksi Lopezit, pas akuzave të këtij të fundit që ajo kishte sjellë fëmi
E pazakontë! Familja më e madhe në Angli me 21 fëmijë, sapo solli në jetë edhe një tjetër foshnje Familja më e madhe në Britani, ka shkuar në 24 pjestarë pasi nëna sapo ka sjellë në jetë foshnjën e fundit, në këto kohë
Francezët nuk përmbahen: Juventusi na e solli koronavirusin Ndeshjet e futbollit në “Champions League” që janë luajtur në kohët e fundit, po konsiderohen si bomba biologjike për të