999 rezultate për

solid

Vjosa Osmani solidarizohet me të lënduarit në Shqipëri: Në këto momente të vështira, jemi me ju Kandidatja për kryeministre të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike, Vjosa Osmani është solidarizuar me të lënduarit
Hahn solidarizohet me Shqipërinë: BE ofron angazhimin e emergjencave të saj Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Johannes Hahn shpreh solidarizim me situatën në Shqipëri, pas rënies së tërmeteve.
Sela: Solidarizohemi me vëllezërit tanë shqiptarë Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët. Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë pa dyshim na ka goditur te gjit
“Çarçafi që mbulonte kufomën të trondiste”, polici italian prek me fjalët për të riun shqiptar që vdiq në aksident Të hënën në mëngjes Ledio Cërriku u nda nga jeta si pasojë e një aksidenti në Valverde di Cesenatico. Trupi i të ndj
Vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin dhe 7 portale Prej disa kohësh në media është shpërndarë një lajm ku thuhej se ministri i Jashtëm, Gent Cakaj është bashkëjetues me va
Shpend Ahmeti, kundër fondeve të Kosovës për rindërtimin e Notre Dame Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar ndaj vendimit të kryeministrit, Ramush Haradinaj për ndarjen e parave ng
Spalletti: Avantazhi ynë i madh është prapavija solide Luciano Spalletti thekson se Frosinone i ka kujtuar Inter-it se asgjë nuk ka përfunduar në luftën për një vend mes katër
Reagon Rama, çfarë thotë për protestën Pas presidentit Meta, ministrit LLeshaj ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama me një status në Twitter për protestën e o
Deputetja e PS rrëfim ndryshe, vlerëson Bashën: Politikan i konsoliduar Deputetja e PS-së, Almira Xhembulla ndryshe nga pjesa tjetër e maxhorancës që e ka sulmuar kreun e PD-së, kjo e fundit k
Gratë e Zelandës së Re vendosin shami mbi krye duke u solidarizuar me myslimanët (FOTO LAJM) Terroristi që sulmoi xhamitë javën e shkuar në Zelandën e Re kishte si qëllim vrasjen e myslimanëve dhe ngjalljen e një
Balla justifikon Spiropalin: I dhamë zë familjes Publikimi i fytyrave të prindërve të vajzës në Kavajë shkaktoi një zhurmë të madhe në media. Akuzave Rama dhe Spiropa
Qytetarët solidarizohen me studentët, shpërndahen qindra sanduiçë (FOTO & VIDEO) Sot është dita e tetë e protestës së studentëve, të cilët kërkojnë plotësimin e kërkesave që i kanë paraqitur Ministrisë
Bizneset solidarizohen me studentët, ulin qepenat (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy orësh mijëra studentë kanë dalë në protestë, për të kundërshtuar tarifat e larta të Univeristetit.
Polici solidarizohet me studentët: Zemra mal, bravo ju qoftë Protesta e studentëve ka gëzuar shqiptarët në të gjithë vendin. “Lëvizja për Universitetin”, ka publikuar në faqen e
Shqiptarët solidarizohen me vajzën që vdiq në SHBA, mblidhen paratë në kohë rekord Klivja Çaçi është vajza që humbi jetën në një aksident tragjik në SHBA. 25 vjeçarja po udhëtonte herët në mëngjes, k
U solidarizuat me Xhisielën? Kjo video do t'ju bëjë të pendoheni (VIDEO) Xhisiela Maloku, vajza që ngriti shtetin në këmbë me akuzat e saj fillimisht për përdhunim dhe torturë nga djalit i depu
Zbulohet shifra: Ja sa do marrin shpërblim pensionistët në fundvit Ministri i Ekonomisë Arben Ahmetaj ka zbuluar shpërblimin që do të përfitojnë pensionistët për festat e fundvitit. Ah
Bota e futbollit solidarizohet me Alex Ferguson, i urojnë shërim të shpejtë Sir Alex Ferguson ka përfunduar në spital pas një gjakderdhje në tru, ku edhe është operuar, teksa ka marrë urime të shu
Diplomati i dëbuar tentoi të instalojë agjentë të Rusisë në qeverinë e Maqedonisë Dëbimi i diplomatit rus nga Maqedonia nuk ishte vetëm veprim për solidarizim me rastin “Skripal”, por ai ka qenë i përfs
Ibrahimovic tregon solidaritet ndaj fëmijëve, i jep dhurata për festat e fundvitit (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ka vizituar disa fëmijë sot në Manchester dhe u ka shpërndarë atyre dhurata për festat e fundvitit.