999 rezultate për

soler

Perez i fiksuar pas talentit të Valencias, i gatshëm të sakrifikojë 3 lojtarë Sipas El Confidencial, talenti i Valencias, Carlos Soler, është objektiv kryesor në listën e blerjeve të presidentin të
Manchester United kërkon me ngulm talentin e Valencias Duket se Manchester United e ka identifikuar objektivin kryesor të afatit kalimtar të janarit. E përditshmja "The Ind
Barcelona tregon arsyet pse nuk u ble Coutinho: Liverpooli "u çmend" Merkatoja është mbyllur dhe Philippe Coutinho nuk është një lojtar i Barcelonës. Albert Soler dhe Robert Fernandez kanë
Barcelona shpërblen Messin e Suarezin Pas Neymar, Sergio Busquets dhe Javier Mascherano, Barcelona do t’ua rinovojë kontratat edhe Messit e Suarezit. Barce
Prapaskena/ Barcelona mund ta blinte Pogbanë para United Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Albert Soler, është shprehur se skuadra e tyre ka pasur të drejtën të vendos për transf
Claudia, motra e re e Cesc Fabregas Cesc Fabregas ka një motër të re. Ajo quhet Claudia dhe ka ardhur në jetë këtë të martë. Ishte Carlota, motra tjetër e C