999 rezultate për

sokoli

6 vite mungesë, si e kujtojnë miqtë dhe bashkëpunëtorët Sokol Olldashin (FOTO LAJM) Ndër miqtë e parë që e kujtoi sot Olldashin ka qenë Çim Rexha, i cili ka publikuar një video të rrallë në rrjetet social
6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
Renato bërtet, konkurrenti gjuan me shkelm mes emisionit (VIDEO) Vijojnë sherret dhe tensionet në “Hell’s Kitchen”. Ashtu sikurse jemi mësuar shpesh të shohim edhe mbrëmjen e djeshme nj
Shef Renato po bëhet i padurueshëm, plasin shkelamt në "Hell's Kitchen" (VIDEO) Një konkurrent nuk i ka duruar të bërtiturat e Renatos gjatë "Hell's kitchen" dhe është nevrikosur. Shefi i kuzhinës po
Zbulohet arsyea pse Bylbyl Sokoli dha dorëheqjen nga Prishtina Vetëm 18 ditë ishte qëndrimi i trajnerit Bylbyl Sokoli në krye të Prishtinës. Vetëm një ditë para ndeshjes me Gjilani
ZYRTARE/ Ish-ylli i Kombëtares shqiptare, mer drejtim e Prishtinës (FOTO LAJM) Bylbyl Sokolit është tërhequr shumë shpejt nga stoli i Prishtinës. Në një konferencë të jashtëzakonshme të organizuar në
Tirana nuk mban më, shpërthen ndaj gjyqtarit Olsi Sokoli: Racist, përjashtojeni Tirana ka reaguar më në fund pas ndeshjes me Kastriotin dhe bardheblutë nuk kursehen ndaj Arbitrit Olsi Solkoli. Sipas k
I mjaftojnë vetëm 20 sekonda, Mario Sokoli "shkatërron" boksierin serb Është zhvilluar ditën e djeshme në Karslsruhe të Gjermanisë dueli i boksit midis boksierit shqiptar, Mario Sokoli dhe at
Policia ngatërron foton e njërit prej 17 "killerave" të Fierit (FOTO LAJM) Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorë, Policia e Shtetit sot ka bërë publik emrat e Fierit.
Edhe Komandant Sokoli del të jetë veteran mashtrues Listat e Prokurorisë Speciale kanë nevrikosur tej mase një numër të madh të veteranëve të UÇK-së që ishin përfshirë në t
Skandaloze, edhe komandant Sokoli shpallet “veteran mashtrues” i UÇK-së Skandalet me listat e prokurorit Elez Blakaj nuk kanë fund. Edhe një nga figurat më të njohur të UÇKsë në Kosovë dhe Maq
Letra prekëse e djalit të një të vrari në Meje Jeton Sokoli, djali i një prej të vrarëve në Meje të Gjakovës, ka shprehur revoltë ndaj institucioneve kosovare për negl
20 vite në karrige me rrota, takon pas shumë vitesh të birin dhe i përlot të gjithë “Jeta të vë përballë sfidave dhe ti duhet të dish ti përballosh ato. Lum ato që gjejnë forcë”. Dhe një prej tyre ësht
Vëllai i Tefik Osmani transportohet drejt Tiranës Goli 3-pikësh i Gjergji Muzakës, në sfidën e djeshme mes Skënderbeut dhe Flamurtarit, ngriti në peshë tifozërinë korçare
Në karrocë me rrota dhe përçartje mendore, Sokoli tregon çastet e fundit të Enverit Djali i Enver Hoxhës, Sokol Hoxha ka rrëfyer detaje të reja për diktatorin dhe sidomos për castet e tij të fundit. A
Në karrocë me rrota dhe përçartje mendore, Sokoli tregon çastet e fundit të Enverit Djali i Enver Hoxhës, Sokol Hoxha ka rrëfyer detaje të reja për diktatorin dhe sidomos për castet e tij të fundit. A
Rrëfehet komandant Sokoli: Ja e vërteta për “Kumanovën”, këta ishin organizatorët Gjykata e Shkupit sapo ka shpallur aktvendimet për të akuzuarit e “Lagjes së trimave”. Nga vendimi i gjyqit, madje rezul
Kaq vite burg u dënuan komandantët Malisheva dhe Sokoli Gjykata Penale e Shkupit sot ka gjykuar ngjarjet në "Lagjen e trimave" në Kumanovë ku në maj të vitit 2015 gjatë përlesh
Nis "fshesa" e Ramës, dy drejtorë të rëndësishëm shkarkohen në Shkodër Ka nisur “fshesa” e Ramës ndaj punonjësve të administratës në të gjithë vendin. Vetëm ditën e djeshme dy drejtorë të
Fjala e fundit e Grupit të Kumanovës, çfare pritet të flasin Sokoli, Malisheva Sot vazhdon seanca e radhës gjyqësore për rastin e “Kumanovës”. Në seancën e sotme duhet të dëgjohen fjalët e fundit të