999 rezultate për

sociedat

Sociedat "harron" ti ofrojë rinovimin, Januzaj drejt largimit, Edhe pse ka qenë një lojtar deçiziv në sezonin e fundit duke ndihmuar Real Sociedad të sigurojë kualifikimin në Europa L
Presidenti i Sociedat zbulon të ardhmen e yllit të Real Madridit 21-vjeçari Martin Odegaard iu bashkua Real Sociedadit në formë huazimi për këtë sezon, por raportohet se klubi aktual i
Sociedat - Real Madrid, formacionet e mundshme: "Galaktikë" kanë shansin të ngjiten në krye (FOTO LAJM) Los Blancos gjenden para një mundësie të artë për të barazuar pikët me lideren e La Ligas, Barcelonës. Barcelona të p
Mënyrë si kjo e Real Sociedat për të bllokuar Messin nga goditja e dënimit nuk kishim parë Barcelona arriti të merrte tre pikë ndaj Real Sociedat duke derdhur jo pak djesë. Ishte Lionel Messi që në minutën e
Në ndeshjen Barcelona-Sociedat nuk mungoi as flamuri kuqezi Barcelona ka luajtur kundër Real Sociedadit në ndeshjen e sotme që përfundoi me rezultat 1-0 në favor të katalunasëve.
Barcelona fiton falë një penalltie përballë Real Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur te dalë më tre pikë ndaj Sociedat i cili del me kokën lart pas kësaj sfide. Barcelona e Setien
Barcelona kalon në avantazh ndaj Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh përball Sociedat fal një penalltie të ekzekutar saktë nga Messi në minutën e
Barcelona - Real Sociedat, formacionet zyrtare: Braithwaite titullar (FOTO LAJM) Kanë dalë tashmë formacionet zyrtare të ndeshjes, Barcelona - Real Sociedat. Katalanët, pas zhgënjimit në xhiron e ka
Barcelona insiston për William Jose, Sociedat i kthen përgjigje Ishte një nga alternativat më të mundshme për Barcelonën në këtë periudhë, por Real Sociedat nuk ka ndërmend të heqë dor
Barcelona nuk heq dorë nga sulmuesi i Real Sociedatit Real Sociedati ka kërkesa të larta për të lënë të lirë sulmuesin William Jose që kërkohet me ngul nga Barcelona, mirëpo
Reali e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Sociedad (VIDEO) Real Madridit e ka mbyllur në disavantazh pjesën e parë ndaj Real Sociedat në ndeshjen e Kupës së Mbretiti. Ishte Ode
Po shkëlqen këtë sezon të Sociedat, Reali kërkon me "ngut" rikthimin e Odegaard Real Madrid po fërkon duart për Martin Odegaard i cili ka shpërthyer në radhët e Real Sociedad. Klubi bask e huazoi këtë
Barcelona ndalet nga Real Sociedat (VIDEO) Barcelona nuk ka arritur më shumë se vetëm një barazim ndaj Sociedadit në udhëtim me rezultat 2:2. Të dyja ekipet e p
Barcelona barazon rezultatin përballë Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Real Sociedat. Për miqtë ka shënuar francezi Antoine Griezmann n
Real Sociedat befason Barcelonën (VIDEO) Real Sociedat ka arritur të bëfasojë Barcelonën që në minutat e para të ndeshjes. Për vendasit ka shënuar ylli që po
Shpërthen "Bernabeu" Reali përmbys rezultatin ndaj Sociedat (VIDEO) Sapo ka nisur pjesa e dytë dhe vendasit e nisën aty ku e mbyllën pjesën e parë. Madrilenët arritën të shënonin në min
Benzema barazon rezultatin ndaj Sociedatit (VIDEO) Reali ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sociedatit në "Bernabeu". Për vendasit ka shënuar i përhershmi, Kari
Gafë e Ramos, Sociedat shtang Realin (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt ndeshja mes Raalit dhe Sociedat në Bernabeu. Janq miqtë ato që kanë kaluar në avantazh
Reali kalon në avantazh përballë Sociedat (VIDEO) Edhe pse Reali tashmë luan thjesht dhe vetëm për moral, shumë lojtari të ri kërkojnë të shfrytëzojnë momentin. Ndeshj
Real Sociedad ndëshkon Barcelonën (VIDEO) Real Sociedat po përballet me Barcelonën për renditjen në tabelën e La Ligas. Barcelona edhe pse me formacionin e ty