999 rezultate për

sociedad

Mbrojtja i jep fitoren Barcelonës përballë Sociedad (VIDEO) Barcelona ka fituar 2-1 ndaj Real Sociedad në sfidën e javës së 33-të të La Liga-s. Si rrallëherë, Lionel Messi nuk
Sociedad barazon rezultatin, Barcelona i përgjigjet pas 2 minutash (VIDEO) Real Sociedad ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në minutën e 62’ me Juanmi duke befasuar skuadrën e
Barcelona kalon në epërsi përballë Sociedad (VIDEO) Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh në fundin e pjesës së parë përballë Real Sociedad. Është qendërmbrjtësi Le
Barcelona – Real Sociedad, formacionet zyrtare: Blaugranat gati për fitoren e rradhës Barcelona do ta presë në shtëpi sonte në orën 20:45 Real Sociedadin, për ndeshjen e vlefshme për xhiron e 33-të të La Li
Januzaj gjen golin me Real Sociedad (VIDEO) Adnan Januzajt me Real Sociedad nuk ka qenë në të njëjtat nivele si ai i pari, pasi mesfushori shqiptar i cili përfaqëso
Federata e Spanjës reagon pas ankesave të Realit për arbitrin Montera Disfata e Real Madridit me rezultat 2-0 ndaj Real Sociedadit të dielën ka nxitur shumë diskutime, veçanërisht sa i përke
Momente krize te Reali, klubi mbledhje urgjente pas humbjes ndaj Sociedadit Lojtarët e Real Madridit janë mbledhur në një takim krize në qendrën stërvitore të klubit, Valdebabas, të hënën, pas hum
Problemet te Reali nuk kanë fund, shikoni çfarë ka bërë Gareth Bale gjatë ndeshjes kundër Sociedadit Problemet te Galaktikët nuk kanë fund. Real Madrid - Real Sociedad ka lënë pas edhe disa situata të tjera për t'u diskut
Sociedad turpëron Real Madridin në Bernabeu (VIDEO) Real Sociedad ka turpëruar Real Madridin me rezultatin 0-2 në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për javën e 18 të
Sociedad dyfishon rezultatin ndaj Realit (VIDEO) Real Sociedad ka dyfishuar rezultatin ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është mesfushori s
Sociedad befason Real Madrid (VIDEO) Real Sociedad ka befasuar Real Madridin duke kaluar në avantazh në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është sulmu
Barcelona fiton me përmbysje ndaj Real Sociedad (VIDEO) Barcelona ka fituar me përmbysje ndaj Real Sociedad në "Anoeta", ndeshje e vlefshme për javën e 4 në La Liga. Vendas
Barcelona barazon rezultatin ndaj Sociedadit (VIDEO) Barcelona ka barazuar rezultatin ndaj Real Sociedad në "Anoeta". Autori i golit është Luis Suarez në minutën e 63'.
Real Sociedad ndëshkon Barcelonën (VIDEO) Real Sociedat po përballet me Barcelonën për renditjen në tabelën e La Ligas. Barcelona edhe pse me formacionin e ty
Barcelona fiton ndaj Sociedadit, Iniesta jep lamtumirën mes lotësh (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultatin minimal 1-0 Real Sociedadin në "Camp Nou", ndeshje që nuk kishte vlerë, pasi të gjit
Iniesta luan ndeshjen e lamtumirës, formacionet zyrtare: Barcelona - Real Sociedad Barcelona dhe Real Sociedad zhvilljonë ndeshjen e fundit në La Liga për këtë sezon futbollistik 2017/18. Sonte do je
Tre "ikona" i japin lamtumirë La Liga-s Sot luhen ndeshjet e fundit në kampionatin spanjoll, por pritet të ketë shumë emocione dhe nuk mund të mohojmë faktin se
E konfirmuar, Messi do të jetë në ndeshjen e fundit të Iniestas Skuadra e Barcelonës do të jetë e kompletuar për ndeshjen e saj të fundit në kampionat kundër Real Sociedadit, të paktën
Emery i kthen shpinën Sociedadit: Mendoj vetëm për PSG-në Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery gjatë një interviste tha se një rikthim të tij në La Liga dhe kontaktet e nis
Atletico turpërohet nga Sociedadi, Barcelona një fitore larg titullit (VIDEO) Atletico Madrid ka bërë një paraqitje tepër të dobët sot kundër skuadrës baske, Real Sociadad, pasi humbën me shifrat e