ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

socialiste

Zgjedhjet në LSI, sa vota mori Monika Kryemadhi Monika Kryemadhi është konfirmuar si kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, proces i zhvilluar një ditë më parë.
PS "digjet" nga Meta, zbardhet drafti për ligjin e presidentit Socialistët kanë finalizuar sot draftin për ligjin e presidentit, që pritet të zhveshë nga kompetencat kreun e shtetit,
Ditë zie për deputeten socialiste, humb babain: Do më mungosh! Një tjetër lajm i zi vjen nga PS, ku mësohet se ka ndërruar jetë babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea. Lajmin p
A mund të ketë bashkëqeverisje me Partinë Socialiste? Përgjigjet demokrati Oerd Bylykbashi thotë se, opozita do të ndjekë strategji dhe taktikë elektorale për të marrë sa më shumë vota në zgjedhj
Nuk do t'i pëlqejë Ramës! Safet Gjicit mbledh socialistët e "harron" maskën (FOTO LAJM) Masa për mbajtjen e detyruar të maskës e vendosur me 15 tetor nga qeveria Rama, nuk po respektohet as nga socialistët.
Të fiksuar pas politikës! Në vetëm 4 ditë, 16 mijë shqiptarë aplikojnë për t'u bërë deputet Të enjten e kaluar, Partia Socialiste prezantoi platformën “Deputetiqeduam.al”, përmes të cilës të gjithë të interesuari
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM) Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emri
Humbi përpara një viti vëllain në aksident, deputetja socialiste prek me fjalët e ndjera "Thonë që mësohesh me mungesën, që dhimbja tjetërsohet, shndërrohet, por është kaq e vështirë..." Deputetja Socialist
Rama qytetarëve: Aplikoni online, si të bëheni deputetë të PS (VIDEO) Partia Socialiste teksa përgatitet për zgjedhjet e reja të 25 prillit, ka njoftuar se është e hapur edhe për prurje të r
Kryemadhi zbulon kush do të zëvendësojë Ramën në krye të PS-së Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Aktualitet” në Fax News u pyet nga
Çfarë po kurdiset?! Meta sulmon Ramën e drekon me socialistët e vjetër (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, mes kryeministrit Rama dhe presidentit Meta është zhvilluar një "luftë e ftohtë" me tone të nxehta dhe
Kush është drejtori i ri i Kadastrës në Elbasan Gentian Dyrmyshi është emëruar drejtor i ri i Kadastrës Elbasan. 33 vjeçari i diplomuar për drejteM
Lulzim Basha sapo bëri gafën e radhës dhe socialistët u "shkrinë së qeshuri" (VIDEO) Kryetari i opozitës Lulzim Basha tashmë është i njohur për marrëdhënien jo të mirë me matematikën. Ndërkohë që "7×7=42"
Socialistët shpërthejnë në të qeshura, Rama tall publikisht Bashën, Metën e Monikën(FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka shkrirë se qeshuri socialistët gjatë Asamblesë kombëtare e cila po mbahet në këto momente. Një p
Meta sulmon drejtpërdrejtë Ramën: Kë objekt të OFL-së kam takuar? Pas deklaratave të forta të ditëve të fundit, Presidenti Meta i është drejtuar Asamblesë së Partisë Socialiste duke sulm
Habit Myslim Murrizi: Të premten shkarkohet Sandër Lleshaj! Një deklaratë e fortë është bërë nga deputeti i opozitës Myslim Murrizi gjatë fjalës së tij në Kuvend. Murrizi u shpr
Deputetja e opozitës: Kush janë dy socialistët e vjetër që do jenë viktimat e radhës së kryeministrit Deputetja e opozitës Fatjona Dhimitri ka thënë se kryeministri preu në besë opozitën, por jo vetëm. Ajo deklaroi se vikt
PS propozon ish-ministrin demokrat si kreu i KQZ, PD e refuzon Është mbledhur sot në Tiranë Komisiionii i Posaçëm për zgjedhjen e 12 anëtarëve të KQZ-së së re. Partia Socialiste pr
Ish-kreu i PS bën deklaratën e fortë ndaj socialistëve të Ramës: Pallati i kuçk*ve! Ish kreu i PS ka bërë një tjetër deklaratë të fortë pas akuzave që hodhi ndaj Elisa Spiropalit. Ish-kreu i PS-së në
Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua p