999 rezultate për

sociale

Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM) Lirimi i masave nëpër botë pas një periudhe të gjatë izolimi ka sjellë nevojën për gjetjen e zgjidhjeve të pazakonta dhe
Evropa hap plazhet, rregullat strikte që duhen zbatuar Pas mbylljes për muaj me radhë si pasojë e koronavirusit, kjo javë e gjen Evropën me plazhe të hapura, si dhe restorante
Nuk duroi fyerjet në rrjetet sociale, i jep fund jetës luftëtarja japoneze Bota e sportit (mundja në veçanti) është në zi. Japonezja Hana Kimura, 22 vjeçe, ka vrarë veten pasi u tall dhe fye përm
Gazetari: Rama zëvendëson Fletoren Zyrtare me rrjetet sociale Nga Andrea Cama Facebook është rrjeti social më popullor në Shqipëri—sipas të dhënave të vetë kompanisë, ka mbi 1,4 m
Modele apo oficere? Kjo vajzë po bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Një detaj i vetëm nga Kate dhe William lumturon ndjekësit e pallatit mbretëror (FOTO LAJM) Një ndryshim i fundit në llogarinë në ‘Twitter’ të Kate Middleton dhe Princ William i ka gëzuar pa masë ndjekësit e dysh
"Do të jetojë me mua", Neritan Liçaj merr me vete një copë nga rrënojat e Teatrit (FOTO LAJM) Aktori Neritan Liçaj, fanatiku më i madh në mbrojtjen e Teatrik Kombëtar, ka prekur me çdo dalje të tij dhe deklaratat e
Ruajtja e distancës sociale: Kafeneja gjermane bën zgjidhen ideale Një kafene në Gjermani u shpërndau klientëve kapele kashte, ku sipër ndodheshin shufra që përdoren gjatë notit. E gjitha
Futbolli drejt rikthimit, FSHF mbledh urgjentisht klubet Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që ditën e nesërme të mbajë një mbledhje të posaçme për rinisjen apo mbylljen
Si e "mashtroi" dhe e bëri për vete Ibrahimovic gruan e tij, që është 11 vjet më e vjetër? (FOTO LAJM) Helena Seger, gruaja e sulmuesit të famshëm Zlatan Ibrahimoviç, dallon shumë nga bashkëshortet tjerat të futbollistëve.
Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM) Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat. E kësaj radhe, Armin aka ven
Del gjithë kohës në rrjete sociale dhe ekrane, përgjigjet Rama Kryeminstri Edi Rama në një intervistë në “ABC e Mëngjesit” ka rrëfyer edhe arsyen se pse ka aq shumë dalje publike.
Gabimet pa dashje me rrjetet sociale, 8 gjërat që nuk duhen postuar asnjëherë Shumë njerëz i kanë kthyer rrjetet sociale në dritare komunikimi, por edhe informimi. Por, asnjëherë nuk kanë menduar se
Nuse ideale si moderatorja shqiptare, kështu urohet vjehrra për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu padyshim që është nusja që do të dëshironte çdo vjehrrë. Përmes një postimi në rrjet
Fjoralba Ponari e thotë hapur, me kë nga stafi i "E diell" shkon më shumë (FOTO LAJM) Fjoralba Ponari ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se me cilat nga vajzat e programit ‘E diell’ gëzon m
Futbolli pezull, Ministria: Asnjë vendim për nisjen e Superligës Kur në të gjithë shtetet në Europë po diskutohet për rinisjen e kampioneve të futbollit në Shqipëria akoma nuk është mar
Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Tele
Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale
Bashkëshorti nisi stërvitjen, Mirjana Zuber i vë "flakën" rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Është bashkëshortja e anësorit të Hoffenhaimit, Steven Zuber dhe ndërkohë që ky i fundit është në grumbullim me skuadrën
Nuk ndiqen në rrjete sociale, zbulohet arsyeja pse "Kemali" nuk flet më me motrën (FOTO LAJM) Disa ditë më parë mediat turke raportuan se aktori turk, Burak Ozçivit apo siç e njohim ndryshe me emrin e rolit "Kemali